TÜRK TELEKOM

GÜNCEL Türk Telekom Dönüşen Tarifeler (2021)-2022

Türk Telekom Dönüşen Tarifeler, Kasım 2021 Tarihli Yazımız

Güncel Telekom Dönüşen tarifeler hattınıza tanımlatmakiçin, 5555 “DONUSTUR” yazıp 2GB, 6GB, 8GB 10GB bedava internete sahip olabilirsiniz. İşte Detaylar;

Türk Telekom Dönüşen Tarife Nedir

Türk Telekom GSM operatörü 2017 yılında bir ilke imza attı. Türk Telekom Dönüşen Tarife ile kullanıcılarına 2017 yılında ilk defa SMS paketini GB’a dönüştüren bir paket sundu. Özellikle numaralarına Türk Telekom’a taşıyan ya da hali hazırda bir Türk Telekom kullanıcısı iken Türk Telekom’dan yeni bir hat alan müşteriler cazip fiyata kendilerine sunulan kampanyalar ile Dönüşen Tarifler içeriğinden yararlanabilmektedirler.

Güncel Türk Telekom Dönüşen Tarife Nedir

Türk Telekom Dönüşen Tarife ile Türk Telekom kullanıcıları SMS haklarını kullanmadıkları zaman istekleri dahilinde internet paketine dönüştürerek kullanabilmektedirler. Örnek ile anlatmamız gerekir ise 1000 SMS hakkınız var ve kullanmıyor iseniz 5555 numaralı Türk Telekom servisine kısa mesaj atarak 1 GB internet hakkına bu SMS hakkını çevirebiliyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Nasıl Yapılır

Güncel Türk Telekom Dönüşen Tarife Nasıl Yapılır

Türk Telekom GSM operatörünün kullanıcılarına sunmuş olduğu en avantajlı paketlerden birisi Türk Telekom Dönüşen Tarife olmakta. Türk Telekom Dönüşen Tarife kayıt işlemi de bu yüzden Türk Telekom kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmekte. Türk Telekom müşterilerinin Dönüşen Tarife’ye kayıt olmak için izlemeleri gereken yöntemler ise şu şekildedir;

  • 5555 numaralı Türk Telekom servisine ‘’DONUSTUR’’ yazıp kısa mesaj yollamalısınız.
  • Türk Telekom mobil uygulaması  üzerinden kampanyaya başvurmalısınız
  • Türk Telekom müşteri hizmetlerini ” 444 1 444 ” arayarak kampanyaya başvurmalısınız
  • Türk Telekom bayilerinden kampanyaya başvurmalısınız.

Seçtiğiniz bu dört adımdan birisini kullanarak oldukça kolay bir şekilde Türk Telekom Dönüşen Tarife içeriklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşen 2 GB Nasıl Yapılır

Türk Telekom’un kullanıcılarına sunmuş olduğu Türk Telekom Dönüşen Tarife seçenekleri arasında 2 GB paketi avantajları ve fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmekte. Türk Telekom Dönüşen 2 GB içerisinde paket kullanıcıları her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve ilave 2 GB içeriklerinden yararlanmaktadırlar. Türk Telekom’a numarasını yeni taşıyan ya da zaten kullanıcı iken numarasını değiştirip yeni hat alan kişiler 39 TL karşılığında ‘’DONUSEN 2GB’’ yazıp 5555’e kısa mesaj yollamaları halinde bu paketten yararlanabilmektedirler.

Eğer sizse Türk Telekom kullanıcısı iseniz ve hattınızı yeni almış iseniz hiç sorun yaşamadan bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya müşterilere sunulan 1000 SMS hakkının kullanılmaması durumunda müşteriler bu hakkı 1 GB internet hakkına çevirebilirler.

SMS’leri GB’a dönüştürmek için ise DONUSTUR yazıp, 5555’e SMS atarak 1000 SMS 1GB’ a dönüştürebilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Nasıl Dönüşür

Türk Telekom Dönüşen 6 GB tarifesi de dönüşen tarifler arasında bulunmaktadır. Tarife kullanıcıları bu tarifede her yöne 1000 dakika konuşa, her yöne 1000 SMS hakkına ve 6 GB cepten internet hakkına sahiptirler. Tarifeden yararlanan Türk Telekom müşterileri bu kampanyada kendilerine sunulan 1000 SMS hakkını istemeleri halinde dönüştürerek 1 GB ekstra internet kazanabilirler.

Türk Telekom’a numarasını taşıyan ya da yeni hat alan kişilere sunulan Türk Telekom Dönüşen 6 GB tarifesini ayda 55 TL karşılığında Türk Telekom müşterileri alabilirler. Tarifeye geçmek için müşterilerin ‘’DONUSEN 6 GB’’ yazıp 5555’e mesaj atmaları yeterli olacaktır. GB’a dönüşen SMS paketi ile bu tarife içerisinde toplam 7 GB internet bulunmaktadır.

DONUSEN 6GB yazıp 5555’e SMS gönderin ve Dönüşen 6 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

SMS’leri GB’a dönüştürmek için ise DONUSTUR yazarak 5555’e SMS gönderebilir ve 1000 SMS inizi 1GB’ ta dönüştürebilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşen 8 GB Tarifesi

Türk Telekom Dönüşen 8 GB tarifesi Dönüşen Tarifeler arasında Türk Telekom müşterileri tarafından en çok ilgi gösterilen tarife olmakta. Bunun sebebi hem tarifenin dolgun içeriği hem de bu içeriklere göre oldukça uygun bir fiyatlandırmasının olmasıdır. Türk Telekom Dönüşen 8 GB tarifesi içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 8 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom’un bu uygun tarifesine geçmek istiyor iseniz Türk Telekom kullanıcısı olmak şartı ile ayda 62 TL karşılığında ‘’DONUSEN 8GB’’ yazıp 5555’e gönderip tarifeye üye olabilirsiniz. Türk Telekom Dönüşen 8 GB tarifesinde 1 GB’a dönüşen 1000 SMS sayesinde toplam 9 GB internet bulunmaktadır.

Ekstra Olarak, Türk Telekom Bal 8 GB Nasıl Yapılır

Türk Telekom GSM operatörünün kullanıcılarına sunmuş olduğu bir diğer avantajlı 8 GB paketi de Türk Telekom Bal 8 GB paketi olmakta. Türk Telekom Bal 8 GB kayıt işlemleri diğer Türk Telekom paketleri ve tarifelerinden değişik işlemler gerektirmektedir. Öncelikle Türk Telekom Bal 8 GB paketinden bahsetmemiz gerekir ise paket içerisinde her yöne 1000 SMS, her yöne 750 dakika konuşa hakkı ve 8 GB internet bulunmakta. Türk Telekom Bal 8 GB paketinin aylık üyelik bedeli de 57 TL olmaktadır. Herhangi bir taahhüt işlemi olmayan kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri sadece Türk Telekom bayilerine giderek bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanyanın güncel olarak başka bir alternatif ile kayıt olma yolu bulunmamaktadır.

Türk Telekom Dönüşen 10 GB Nasıl Yapılır

Türk Telekom’a numarasını taşıyan ya da yeni hat almış kişiler ve müşteriler için Türk Telekom Dönüşen 10 GB tarifesi ücreti 65 Türk Lirası olmaktadır. Bu tarifeden yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin ‘’DONUSEN 10GB’’ yazıp 5555’e mesaj atmaları gerekmektedir. Türk Telekom Dönüşen 10 GB içerisinde müşterilere 1000 her yöne SMS, 1000 her yöne dakika ve 10 GB internet verilmektedir.

Oldukça avantajlı olan Türk Telekom Dönüşen 10 GB paketinde bulunan 1000 her yöne SMS hakkını aboneler istemeleri halinde 1 GB internete çevirebilirler. 1 GB internete çevrilen SMS ile toplamda paket içinde 11 GB internet olmaktadır. Fiyat/Performans olarak en çok tercih edilen dönüşen paketlerden biri olarak sitemiz tarafındanda YILDIZLI PAKET olarak sizlere sunulmuştur.

Türk Telekom Dönüşen Tarife İptali

Güncel Türk Telekom Dönüşen Tarife İptali

Eğer memnun kalmadı iseniz ya da tarife ve hat değişikliği yapacak iseniz Türk Telekom Dönüşen Tarife iptali sizin için zor bir yol olmayacaktır. Türk Telekom Dönüşen Tarife’yi iptal ettirmek için ‘’DONUSEN GB’’ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında bu tarife hattınıza tanımlanmayacaktır.

Ayrıca Türk Telekom 10GB bedava internet makalemizde sizler için yararlı olabilir.

Güncel İnternet Tarifeleri
https://internetpaketleri.com/

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Türk Telekom dönüşen tarifeler hakkında geniş bir yazı olmuş. Elinize emeğinize sağlık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.