HakkımızdaBİZ KİMİZ

Firmamız 2020 yılında kurulmasına rağmen oldukça rağbet alarak Türk Telekom, Vodafone, Turkcell ve Bimcell vb. tüm operatörlerin internet kampanyaları aşamalarını siz değerli ziyaretçilerimize en güncel ve doğru bilgiler ile paylaşmayı hedeflemektedir.

İnternet Paketleri olarak tüm operatörlerin bedava internet paketi almak, TL gönderme ve TL isteme aşamalarını detaylı olarak sunuyoruz. Yaptığımız bilgilendirme ve yönlendirme sayesinde sitemizde bulunan fırsatları değerlendirmenizi sağlayarak; Türkiye’de ve Yurt dışında en iyi internet paketleri fırsatını evinize kadar getiriyoruz. 

İnternet Paketleri web sayesinde Türkiye’nin en üst düzey e-ticaret alt yapısını oluşturduk. Bu altyapı sayesinde sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Bu alandaki deneyimimiz; doğru bilgi, yenilik, işbirliği ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla e-ticaret sahasında evrensel olma yolunda ilerliyoruz.

Profesyonel e-ticaret hizmetimiz ile “Müşteri Odaklı” çalışma anlayışımız ile çözüm üretiyoruz. İnternet kullanıcılarına sunduğumuz bedava internet paketleri ve avantajlı fırsat paketlerini geniş kitlelere ulaştırıyoruz. 

MİSYONUMUZ

Firmamız internetpaketleri.com misyon ve vizyonunu yerine getirmek için strateji belirleme aşamasında tüm çalışanların uyması gereken kurumsal değerleri tasdikler. Tüm faaliyet ve çabalarımız ziyaretçilerimize özeldir. Ziyaretçilerin beklentilerini daima fazlasıyla karşılamayı hedefleriz. Kalitemizin teminatı, verdiğimiz hizmettir. 

VİZYONUMUZ

Amacımız, herkesin daha fazla bedava internet paketleri almalarını sağlamak, her zaman en iyi hizmeti vermek, tüm operatörlerin hizmet kalitesini müşterilere tanıtmak ve Dünya’nın en iyi firmalarından biri olmaktır.