TÜRK TELEKOMNASIL YAPILIR

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB Bedava internet, sizler de SENLIK GB” yazıp 5555’e SMS göndererek faturalı faturasız olarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türkiye’nin en büyük operatörü olan Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası sunarak evlerde kaldığımız şu günlerde internet gereksiniminizin büyük bir çoğunluğunu karşılamaktadır. Zaman zaman farklı kampanyalar uygulayan Türk Telekom şimdi belirli şartları yerine getiren kişilere ücretsiz 10 GB internet hediye ediyor! Üstelik sadece bir kampanyaya bağlı kalmadan birçok kampanya ile tüm kullanıcılarına hitap ediyor.

Türk Telekom 10 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en çok kullanıcıya sahip olan operatörü Türk Telekom yalnızca bir yolla değil birçok yolla bedava internet hediye etmeye devam ediyor. Sizler de bu hediye kampanyalarından faydalanıp Türk Telekom 10 GB hediye nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız Türk Telekom fırsatlar dünyasını ziyaret etmelisiniz. Tüm kampanya bilgilerine Türk Telekom sitesinden ücretsiz ulaşarak incelemeniz mümkündür.

Türk Telekom 10 GB Hediye internet


10 GB bedava internet
için birinci yapılabilecek metot faturasız hatlar için TL yüklemektir. Türk Telekom yüklediğiniz TL miktarına göre 2, 4, 5, 6, 8, 10 GB interneti ücretsiz olarak hediye etmektedir. Bu hediye GB’lerin de kullanım süreleri farklıdır. Yüklediğiniz TL miktarı arttıkça hem hediye internet miktarı artmakta hem de kullanım süresi uzamaktadır. Böylelikte sizler için sağlanmış olan bedava internetin keyfini sürmek için oldukça fazla zamana sahip olabiliyorsunuz!

10 GB bedava internet kazanmak için faturasız hatlar 40 TL yüklemeleri yeterlidir. 40 TL yüklediğinizde günlük kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet hattınıza tanımlanmaktadır. Hattınıza 50 TL yüklemeniz durumunda ise haftalık kullanabileceğiniz 10 GB internet kazanarak hattınıza yükselmesi sağlanır. Hattınıza 100 TL yüklemeniz durumunda ise aylık olarak kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet kazanılmaktadır. Bu sayede 1 aylık kullanabileceğiniz internetiniz hattınıza tanımlanmaktadır.

Türk Telekom 10 GB Hediye Nasıl Alınır

Birçok bedava GB kullanım hediye eden Türk Telekom 10 GB hediye nasıl alınır araştırması yapanlar için online işlemler sayfasında açıklamalarda bulunmaktadır. Sizlerde bedava 10 GB internetten faydalanmak için bol bol TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Ancak hediye kampanyasından başlamak için “SENLIK GB” yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz SMS cevap olarak gelen onay mesajı sonrasından en az 40 TL yükselerek hediye edilen interneti alabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Hediye Nasıl Alınır

Ancak 10 GB bedava internet yalnızca TL yükleme ile sınırlı değildir. Aynı zamanda Türk Telekom bazı illere özel olarak hediye kampanyası da düzenlemektedir. 2020’nin bitimine kadar Çanakkale Balıkesir illerinde yaşayan kişilere özel 10 GB bedava internet kampanyası düzenlemektedir. Bu illerde yaşayan kişilerin kampanyaya dahil olabilmeleri için efsane 8, efsane 12, Prime efsane, selfy efsane 10 GB tarifelerden herhangi bir tanesine hatlarını geçirmeleri gerekmektedir. Hatlarını belirtilen tarifelere geçiren kişilerin Türk Telekom müşteri hizmetlerinden ya da mobil uygulama üzerinden kampanyaya başvuru yaparak kampanyanın sunmuş olduğu 10 GB bedava interneti talep edebilirler.

Türk Telekom 4.5 Geçene 10 GB Bedava İnternet

İnternette son teknoloji olarak bilinen 4.5G alt yapısı ile birçok kişi internete çok daha rahat girerek bütün işlemlerini daha hızlı yapabilmektedir. Ancak henüz bu teknolojide tanışmayanlar için Türk Telekom 4.5 g geçene 10 GB bedava internet hediyesi ile cazip bir teklif sunmaktadır. Sizlerde 4.5G tanışma paketinden faydalanmak için telefonlarınızda 4.5G tanışma yazıp 5555‘e göndererek kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Her gün kampanyalarına bir yenisini ekleyen Türk Telekom Şimdi de bölgesel olarak 4.5G’yi tercih eden müşterilerine bedava 10 GB internet hediye ediyor. Bu hediyeden faydalanacak olan iller açıklamaya göre Mersin, Adana, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya ve Manisa. Bu illerde yaşayan vatandaşla 3 ay kullanabilecekleri 10 GB interneti alabilmek için 4.5G sim kartlarını alarak kullanmaya başlamaları gerekmektedir.

Türk Telekom 4.5G geç 10 gb internet kazan

Bu yılın sonuna kadar devam etmesi planlanan 10 GB bedava internet kampanyasına 18 yaşını geçmiş bütün herkes katılabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için yeni abone olabilmenin yanında eski abonelerinde 3G den 4.5G’ye geçerek 4.5G uyumlu sim kartını bayilerden almaları gerekmektedir. Üstelik 4.5G uyumlu hat ücretsiz olarak tüm bayilerimizden alınabilmektedir. Covid 19 nedeniyle kargo yoluyla hat talebinde bulunmanızda mümkündür. Birçok işlemde adresinize hizmet sunulmaktadır.

Bu kampanya haricinde de 4.5G 30 GB yazıp 5555’e gönderim sağlayarak bir ay kullanılabilecek 30 GB internete sahip olabilmekte mümkündür. Bu kampanyadan yararlanabilmek için 2019’un 7 ayından öncesinde Türk Telekom mobil müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu tarihten sonra 3G uyumlu hatlarını 4.5G uyumlu Hat ile değiştiren tüm kullanıcılar bu kampanyadan faydalanabilirler.

Zaman zaman farklı kriterler ile sunulan internet hediyeleri için sizler de Türk Telekom bireysel sayfalarından kampanya ilanlarını takip ederek haberdar olabilirsiniz. Bu sayede Türk Telekom’un bireysel sayfasında kampanyalara ve kampanyaların katılım bilgilerine sahip olarak anında sizlerde sunulan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür 10 GB İnternet Nasıl Alınır

Sil süpür uygulaması Türk Telekom’un abonelerine sunduğu farklı bir hediye uygulamasıdır. Haftada bir kez katılım şartı ile birbirinden farklı hediyeler abonelere sunulmaktadır. Her Çarşamba yenilenen sil süpür uygulaması bedava dakika bedava internet bedava SMS gibi birçok hediyeler sunmaktadır. Bu hediyelerden faydalanmak ise oldukça kolaydır.

Türk Telekom sil süpür 10 GB internet nasıl alınır araştırması yapan tüm kullanıcılar için internet üzerinden erişebilecekleri açıklamalar yapılmaktadır. Tüm bu açıklamalara Türk Telekom internet sitesi üzerinden erişmeniz mümkündür. Türk Telekom belirlemiş efsane paketlerine geçen müşterileri için 2020 yılı sonuna kadar bedava 10 GB hediyesi sunmaktadır.

Türk Telekom sunmuş olduğu efsane paketlerine tüm Türk Telekom mobil hat kullanıcıları katılabilir. Sizlerde bu tarifelere katılarak bir ayda garanti 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Efsane tarifelere geçtikten sonra her hafta sil süpür uygulamasına giriş yaparak günlük haftalık aylık olmak üzere internet, konuma, SMS, sosyal paket kullanımı gibi hediyelerinden faydalanabilirsiniz. Bir ayda 10 GB, yıl sonuna kadar ise 60 GB bedava internet kazanma şansını sizlerde kaçırmayın.

Türk Telekom Sil Süpür 10 GB İnternet Nasıl Alınır

Sil süpür telefonlarınıza indireceğiniz online işlemler uygulaması ile giriş yapabileceğiniz bir operatör avantajlı hediye uygulamadır. Ücretsiz olarak giriş yapılabilir ve haftada bir kez ücretsiz olarak sil süpür kampanyasına katılım sağlanabilir.  Sizler de Haftada bir kez giriş yaparak sil süpür uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullandığınızda kazandığınız hediyeler için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın hediyeler otomatik olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Tanımlanan hediyeler tanımlandığı saatten sonra ilk önce kullanılarak bitene kadar kendi tarifenizden kullanılmasının önüne geçen.

  • 4.5G Geçenlere 10 GB Bedava İnternet Kampanyasına Yılda Kaç Kez Katılabilirim4.5G ye geçen kullanıcılara sunulan 10 GB bedava internet kampanyasından haklarını 4.5G’ye geçiren kişiler yalnızca bir seferliğe mahsus olmak üzere hediye kazanmaktadırlar. Hediye bir ay içerisinde kullanılmalıdır. Tanımlanan hediyenin kullanılmaması durumunda da 1 ay sonra hediye ileri tarihlere aktarılamaz, silinir.
  • Kazandığım 10 GB İnternet Hediyesini Başka Hatta Aktarabilir Miyim?

Kazandığınız hediyeler hattınıza tanımlanarak hattınızdan yapacağınız kullanımlar ile harcanabilmektedir. Başka bir hatta aktarmanız mümkün değildir. Hediyenin sağlandığı süre zarfında kendi hattınız üzerinden kullanmanız gerekmektedir. Belirtilen süre zarfında hediyenin kullanılmaması durumunda hediyenin süre bitiminde hattınızdan silinmesi söz konusudur.

  • 10 GB Bedava İnternet Kampanyalarından Türk Telekom Altyapısını Kullanan Diğer Operatörler Faydalanabilir Mi?

POCELL, BİMcell, Pttcell, esnaf dostu, katlayan, faturasız ofis, kontörlü esnaf gibi tarifeler 10 GB bedava internet kampanyalarında faydalanamazlar. Faydalanan tarifelerden hediye alamazlar. Bu tarife dışındaki Türk Telekom abonelere hediyelerden faydalanabilmektedirler.

Hediye GB Kampanyalarına Nereden Ulaşabilirim

Türk Telekom Hediye GB

Hediye internet kampanyalarına Türk Telekom mobil web sayfası üzerinden bireysel menü tercih edilerek ulaşılması mümkündür. Burada kampanyalar bölümüne mobil müşteri için ve yeni mobil müşteri olacaklar için sunulmakta olan faturalı ve faturasız kampanyalar ile birlikte faturasız dan faturalı ya geçecekler için sunulan kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. Sizlerde telefonlarınızdan tablet ve bilgisayarlarınızda giriş yaparak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Birçok başvuru da bu adresten kolaylıkla yapılarak kampanya katılımları da sağlanabilir.

Bedava 10 GB internet kazanıldığında hattımıza nasıl yükleriz?

Bedava internet sunulan kampanyalara katılım sağlandığında öncelikle katılım koşullarını okumanız gerekmektedir. Zira mesaj atarak kampanya katılmanız gereken durumlarda mesaj atmadan kampanyanın başlatılması ve internetin hak edilmesi söz konusu değildir. Bu gibi durumlarda SMS ile kampanya katılımı gerçekleştirirseniz hediye GB otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Diğer sil süpür ve benzeri uygulamalardan kazanacağınız hediyeler otomatik olarak hattınıza yükleneceğinden sizlerin hattınıza tanımlamak için herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır. Sizlerde bu sayede Türk Telekom avantajlarından faydalanarak sağlamış olduğu hediye GB’lerin keyfini sürebilirsiniz.

Türk Telekom Kullanıcıları için ” Kalan Kullanım Sorgulama: ile ilgili detaylı makalemizden https://internetpaketleri.com/turk-telekom-kalan-kullanim-sorgulama/ faydalanabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.