TÜRK TELEKOM

Türk Telekom ArayanıBil Plus Nedir?

Türk Telekom ArayanıBil Plus ile sizlerde arama esnasında sizlere ulaşamayan kişileri görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken PLUS yazarak 7065′ e mesaj atmaktır. 

Türk Telekom ArayanıBil Plus

Türk Telekom ArayanıBil Plus, Türk Telekom’un müşterilerine özel olarak sunduğu, size arama esnasında ulaşamayan numaraları gösteren mobil servistir. ArayanıBil Plus, cep telefonunuza ulaşılmadığı durumlarda, telefonun kapalı olduğu veya rahatsız edilmek istemediğiniz durumlarda, kısa mesaj ile arayan hakkında bilgi verecektir. ArayanıBil Plus ile sizi arayan kişinin numarasını, ne zaman aradığını ve kaç kere aradığını öğrenebileceksiniz.

Arayan bilgileri sizlere kısa mesaj olarak gelecektir, bunun yanında size ulaşamayan kişiler, sesli mesaj bırakabilirler. Sesli mesajları dinlemek için 888 ‘i arayarak ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Sizi arayıp ulaşamayan veya sesli mesaj bırakan hat sahiplerinin, isim ve soy isim bilgilerine Türk Telekom ArayanıBil Plus ile ulaşabilirsiniz. Türk Telekom ve İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti ile bilgilerinin paylaşılmasına izin vermeyen hat sahiplerinin bilgileri sizler ile paylaşılmamaktadır.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Nasıl Yapılır

Türk Telekom ArayanıBil Plus servisinden yararlanmak için, aylık veya 6 aylık abonelik başvurusu yapmanız gerekmektedir. Türk Telekom kullanıcılarına özel olan ArayanıBil Plus, telefonunuzun kapalı olması, şebeke kapsamının dışında olmanız durumlarındaa size ulaşamayan numaraları görmek ya da gelen sesli mesajları dinlemek için ArayanıBil Plus servisini kullanabilirsiniz.

Abonelik işlemlerini gerçekleştirmek için, büyük harflerle PLUS yazarak 7065‘e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. ArayanıBil Plus hizmetini daha avantajlı ve uygun bir fiyatla kullanmak isterseniz ise 6 aylık abone olabilirsiniz. 6 aylık ArayanıBil Plus aboneliği için büyük harflerle PLUS yazarak 7066‘ya kısa mesaj atmanız yeterlidir. 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak “ArayanıBil Plus nasıl yapılır” sorusunu müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve ArayanıBil Plus servisini aktif hale getirebilirsiniz.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Kampanya Koşulları

ArayanıBil Plus kampanya koşulları, 6 aylık ve 1 aylık üyelik olarak değişmektedir. ArayanıBil Plus servisinde, bazı koşullar söz konusudur. Bu koşullar arasında numara değişikliği yapan müşterilerin ArayanıBil Plus aboneliği bitecektir. Ayrıca numara değişikliği yapan ve Türk Telekom’dan devam eden müşteriler, bu tür durumlarda, abonelerin ArayanıBil Plus servisinden yararlanması için tekrar abone olunması gerekmektedir.

Mobil hattında yeterli bakiye olmayan faturasız müşteriler ise ArayanıBil Plus servisinden yararlanamaz. 29 gün boyunca bakiye yeterli duruma geldiği takdirde aboneler kampanyadan yararlanmaya devam edecektir. Eğer bakiye 29 gün boyunca yeterli duruma gelmezse kampanya aboneliği son bulacaktır.

ArayanıBil Plus kampanya koşulları kapsamında, faturalı veya faturasız hatta sahip bütün Türk Telekom müşterileri yararlanabilir. ArayanıBil Plus servisine 1 aylık abonelik yapılması durumunda Türk Telekom müşterisine, haftalık 1GB internet paketi; servise 6 aylık abonelik yapılması durumunda ise aylık olarak 1GB internet paketi hediye olarak verilecektir.

Servis işlemi gerçekleştikten sonra hediye verilen 1GB internet paketi 48 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Türk Telekom ArayanıBil Plus internet kampanyasını kullanan müşteriler, kişiye ait aboneliklerde sadece 1 kere faydalanabilmektedir.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Ücretlendirme

Türk Telekom ArayanıBil Plus ücretlendirme koşulları, aylık ücret ve 6 aylık ücret olarak değişmektedir.

  • ArayanıBil Plus servisi faturalı veya faturasız hatlarda, 1 aylık abone ücreti 4,19 TL olarak belirlenmiştir.
  • ArayanıBil Plus servisi faturalı veya faturasız hatlarda, 6 aylık abone ücreti 17,49 TL olarak belirlenmiştir.

ArayanıBil Plus servis üyeliği iptal edilmediği takdirde her ay ve her 6 ayda düzenli olarak otomatik şekilde yenilecektir. Otomatik yenileme yapılmadan önce müşteriler kısa mesaj ile bilgilendirilecektir. Kullanım süresi dolmadan iptal edilen servis üyeliğinde, ücret iadesi yapılmamaktadır.

ArayanıBil Plus ücretlendirme bilgisi kapsamında, servise sesli mesaj bırakılması halinde, müşteriler kullandığı tarifenin şebeke içi arama ücreti üzerinden ücretlendirilecektir. Sesli mesaj servisine bırakılan sesli mesajları dinlemek ise ücretsizdir. ArayanıBil Plus ücretlendirme koşullarına KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş Kampanyası

ArayanıBil Plus çekiliş kampanyası, servise abone olanlar veya mevcut aboneliğini yenileyenler için 5 adet Samsung Galaxy A51 akıllı mobil cihazlardan birine sahip olma şansı kazandırıyor. ArayanıBil Plus Çekiliş Kampanyası için abone olmanız veya aboneliğinizi yenilemeniz yeterli olacaktır.  Aylık abonelik için büyük harflerle PLUS yazıp 7065‘e kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Aylık abone olan müşterilerimize 1 adet çekiliş hakkı tanımlanmaktadır.

ArayanıBil Plus servisine 6 ay süre ile abone olan veya 6 aylık aboneliğini yenileyen müşterilerimiz 6 adet çekiliş hakkı tanımlanmaktadır. 6 aylık abonelik için büyük harflerle PLUS yazıp 7066‘ya kısa mesaj atabilirsiniz. ArayanıBil Plus Kampanya koşulları 1 adet Samsung Galaxy A51 akıllı telefon için geçerlidir. Çekiliş sonuçları noter huzurunda 23 Kasım 2020 tarihinde kazanan kişiler açıklanacaktır.

Türk Telekom ArayanıBil Plus İptal İşlemleri

ArayanıBil Plus iptal işlemleri için büyük harflerle IPTAL yazıp 7070‘e kısa mesaj atarak aboneliğinizi iptal edebilir ya da 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Aboneliğinizi yenilemediğiniz durumlarda ise 29 gün boyunca bakiyeye eklenme olmaz durumlarda, ArayanıBil Plus servis aboneliği iptal olacaktır. Bakiyeniz olduğu takdirde her ay düzenli olarak aboneliğiniz otomatik olarak yenilecektir.

ArayanıBil Plus iptal işlemleri için faturalı veya faturasız hatlara farklı bir yönlendirme yapılmamaktır. Daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, çağrı merkezi çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Müşterileri ayrıca ” Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama ” makalemize göz atarak bilgi sahibi olabilirler.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.