TÜRK TELEKOM

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar (2021)

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar ile (Arayanı Bil, Sosyal Medya, 2 Kat Bedava internet) sizlerde bedava internet, dakika ve SMS sahibi olabilirsiniz. Gelin şimdi o 2021 yılı kampanyalarına beraber bakalım.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

İnternet günümüzde en çok kullandığımız ve ihtiyaç duyduğumuz şeylerin başında gelmektedir. Artık her işlemimizi internet üzerinden kolaylıkla halledebiliyoruz. Bununla birlikte telefonlarımız üzerinden her şeye kolaylıkla erişebilmemizi de internet sağlamaktadır.

Bu noktada yapılması gereken şeylerin başında yüksek internet hakkında sahip olmak gelmektedir. Haberlerden geri kalmamak ve rahatlıkla işlem yapabilmek için internet herkese gerekli olmaktadır. Bu noktada faturalı veya faturasız olacak şekilde Türk Telekom ile kolaylıkla internet sahibi olunabilmektedir.

Bazı durumlarda ise mevcut internet hakkımızı hızlı tüketebiliriz. Bu zamanlarda ise Türk Telekom birçok özel kampanyaya sahip olmaktadır. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar sayesinde siz de kolaylıkla mevcut internet kullanımınız üzerinden bedava internet sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom ile haklarınız haricinde ekstra internet kazanmak için tercih edebileceğiniz birçok özel yöntem bulunmaktadır.

Türk Telekom Online İşlemler

Türk Telekom Online İşlemler

Online İşlemler, Türk Telekom kullanıcıları için oldukça avantajlı bir uygulama olmaktadır. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden hattınız ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Faturaları ödeyebileceğiniz gibi geçmiş faturalarınızı da Online İşlemler uygulaması üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bununla birlikte Türk Telekom sürekli olarak size özel kampanyalar sunmaktadır.

Faturanıza özel indirimli telefon veya farklı ürünler gibi avantajlı fırsatlar sunabilmektedir. Aynı zamanda Online İşlemler üzerinden mevcut haklarınızın üstüne ücretsiz bir şekilde bedava haklar kazanabilirsiniz. Sadece internet değil SMS ve dakika haklarınızı da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bedava internet kazanmanız için ise yapmanız gerekenler son derece basit olmaktadır. Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür alanına girerek 1GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında en popüler uygulama Online İşlemler olmaktadır.

Turk Telekom Tambu Uygulaması

İnternet kazanmak için Türk Telekom üzerinde birçok özel uygulama ve kampanya bulunmaktadır. Bu uygulamaların bazıları ise sürekli kullanılabilirken bazıları tek kullanımlık olmaktadır. Ancak ne olursa olsun Türk Telekom ile ücretsiz internet kazanılabilen uygulamaların başında ise Tambu gelmektedir.

Turk Telekom Tambu Uygulaması


Tambu Uygulaması
üzerinden oldukça kolay bir şekilde ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Tambu uygulamasına telefonunuz ne olursa olsun marketlerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik Tambu uygulaması da ücretsiz bir uygulama olmaktadır. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan Tambu uygulaması indiren Türk Telekom kullanıcıları ücretsiz bir şekilde 1GB internetin sahibi olabilmektedir.

Tambu uygulaması ile birlikte her ay bir defa ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için ise Selfy’li olmanız gerekmektedir.

Turk Telekom Arayanı Bil

Türk Telekom kullanıcıları için hizmete sunulan bir diğer kampanya ise Arayanı Bil uygulaması olmaktadır. Telefonunuz kapalı iken sizi arayan kişiler size ulaşamazlar. Ancak siz telefonunuzu açtığınız zaman bu kişiler hakkında bildirim alamazsınız. Arayanı Bil sayesinde telefonunuz kapalı iken size ulaşmak isteyen kişilerin listesi telefonu açtığınız zaman size iletilmektedir. Bu sayede iletişimsizlik yaşamadan günlük hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Turk Telekom Arayanı Bil

Arayanı Bil uygulamasına Türk Telekom hattına sahip herkes kolaylıkla katılabilmektedir. Tüm bu fırsatların yanında Türk Telekom mevcut uygulamaya katılan kişilere ücretsiz hediye internet sağlamaktadır. Arayanı Bil uygulamasına aylık veya 6 aylık bir şekilde katılabilirsiniz.

Aylık katılmak için 7065 numarasına PLUS yazarak mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. 6 aylık katılım için ise 7066 numarasına PLUS yazmanız gerekmektedir. Uygulamaya abone olduğunuzda ise aylık 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan Arayanı Bil ücretli bir hizmet olmaktadır.

Turk Telekom Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal Medya Kampanyası, Türk Telekom tarafından sunulan ve sıklıkla tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Sosyal Medya Kampanyası başvuran herkes için 2GB değerinde bedava internet tanımlamaktadır. Siz de internet hakkınız yetmediği durumlarda bu kampanyayı kullanarak ekstra hak tanıyabilirsiniz. Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası sadece kadın üyelere özel bir kampanya olmaktadır.

Turk Telekom Sosyal Medya Kampanyası

Kadın Türk Telekom kullanıcıları bu kampanyadan yararlanarak ayda bir kez yararlanabilmektedirler. Mevcut olan kampanyaya katılmak için yapılması gereken tek şey ise SMS atmak olacaktır. 5555 numarasına SOSYAL PAKET yazarak mesaj göndermeniz kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır.

Kampanyaya katıldıktan sonra ise size gerekli bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajın ardından internetinizi keyfinizce kullanmaya başlayabilirsiniz. Söz konusu olan kampanya 2 GB internet sağlamaktadır. Bu internetin 1GB olan bölümü Whatsapp uygulaması için geri kalan 1 GB ise Facebook ve Twitter üzerinde kullanım imkanı sağlamaktadır.

Sosyal medya üzerinde çok vakit geçiren kişiler için Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar son derece faydalı olmaktadır.

Turk Telekom 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından tanınan ve en popüler olan internet kampanyalarının başında 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası gelmektedir. Bunun için yapılması gereken talimatlar ise son derece basit olmaktadır. Diğer internet kampanyalarında olduğu gibi bu kampanyanın sonucunda da hediye internetiniz hattınıza tanımlandığı zaman bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Turk Telekom 2 Kat Bedava İnternet

Bu kampanyadan faydalanmak için ise hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Hattınız eğer 4.5G uyumlu değil ise Türk Telekom bayilerinden kolaylıkla uyumlu hat ile değiştirebilirsiniz. Ardından 5555 numarasına 2KAT mesajını atarak ücretsiz internete sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında en avantajlı uygulama olmaktadır. Hattınıza dahil olan internetin tam olarak 2 katı geçerli olacak 3 aydan itibaren kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Nasıl İnternet Kazanılır 2021

Türk Telekom kullanıcıları birçok özel kampanya ve etkinlik ile birlikte kolaylıkla internet kazanabilmektedir. Mevcut olarak faturanız dahilinde geçerli olmak üzere tercih edebileceğiniz birçok tarife bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kendiniz için en doğru olan haklara sahip tarifeyi tercih edebilirsiniz.

Turk Telekom Nasıl İnternet Kazanılır

Bununla birlikte Türk Telekom Nasıl İnternet Kazanılır 2021 yılında birçok özel kampanya ve yöntem bulunmaktadır. Mevcut haklarınızın eterli olmadığı durumlarda bedava internet kampanyaları sayesinde isteklerinizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Yapılır

Türk Telekom kullanıcıları hediye konusunda en avantajlı imkanlara sahip firma olmaktadır. Türk Telekom dahilinde ücretsiz bir şekilde internet alabileceğiniz birçok özel hediye olmaktadır. Sadece internet değil diğer haklar için de Türk Telekom’un birçok kampanyası dahil olmaktadır. Türk Telekom hediye internet nasıl yapılır?

Türk Telekom Hediye İnternet

Türk Telekom bu konuda müşterileri için birbirinden özel kampanyalar ve yöntemler bulundurmaktadır. İnternete ne zaman ihtiyacınız olursa olsun kolaylıkla hediye internet elde edebilirsiniz. Üstelik aylık veya haftalık düzenli kullanabileceğiniz kampanyalar dahil olmaktadır.

NOT: Sitemizde bulunan, Turk Telekom Bedava İnternet Paketleri kategorimizden tüm güncel bedava internet paketlerini takip ederek sizlerde doyasıya internet sahibi olabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.