TÜRK TELEKOM

Türk Telekom (Günlük) İnternet Paketleri 

Sizlerde Türk Telekom kullanıcısı iseniz, Türk Telekom Günlük Ek internet Paketleri sayesinde internetiniz bittiği yerde en uygun günlük internet paketleri ile doyasıya internet keyfi yaşayabilirsiniz.

Türk Telekom Ek İnternet Paketi Nedir

Türk Telekom, her şey dahil ve faturalı paket kullananlara özel Günlük, Haftalık, Aylık ek paket imkanı sunmaktadır. Her şey dahil bir paket kullanıyorsanız ve paket internetiniz ihtiyacınızı karşılamıyorsa Türk Telekom ek internet paketi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Türk Telekom, ek internet paketleri istek ve ihtiyaçlarınıza göre çeşitlenmektedir.

Bu durumda günlük ek internet paket ihtiyaçlarınızı karşılamak için Türk Telekom dünyasının size özel hazırlamış olduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Hem 1 günlük hem de 3 günlük ek internet paketi imkanları sunan Türk Telekom’un eşsiz paketlerinden birini seçerek eğlencenin tadını çıkarın. Her ihtiyaca uygun olarak hizmetinize sunulan Türk Telekom günlük ek internet paketlerini hemen satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Günlük Ek internet Paketleri Nasıl Alınır

Türk Telekom’un avantajlı dünyası sayesinde artık isteğe uygun tarifeler ve ek internet paketleri ayağınıza kadar geliyor. İster telefonunuzdan ister size en yakın Türk Telekom mağazalarından birine giderek dilediğiniz günlük ek internet paketleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Ek internet

Sadece geçici süreliğine internet ihtiyacı olan müşterilere özel olan bu fırsat sayesinde hem avantajlı hem de sürekliliği olmayan bir paket satın alarak, dilediğiniz zaman tekrar talep edebilirsiniz. Böylece her zaman değil, sadece ihtiyacınız olduğunda günlük internet paketlerinden yararlanarak, kullanımı sağlayabilirsiniz. Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanıcıları, paketlerine ek günlük veya 3 günlük internet ihtiyaçları için ek paket satın alabilirler. Türk Telekom ek paketleri nasıl alınır;

 • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni 444 5 444 numaralı telefondan arayarak ek paket alabilirsiniz.
 • Türk Telekom Online İşlem, Türk Telekom Mobil İşlem, Türk Telekom mağazalarımızdan ek paket alabilirsiniz.
 • 5555’e kısa mesaj atarak ek paket alabilirsiniz.

Türk Telekom Günlük Ek Paket Kalan Kullanım Sorgulama

Türk Telekom günlük ek paket alan müşteriler kalan kullanım haklarını sorgulamak için birçok farklı yöntem kullanabilirler. Türk Telekom dünyasının bitmeyen fırsatları sayesinde doyasıya kullanmak istediğiniz internet paketinizde bütçeyi aşmamak için kalan kullanım hakkını sorgulamanız gerekmektedir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama

Günlük veya 3 günlük ek internet paketinin kalan kullanımını sorgulamak için yapmanız gereken şey, paket adını büyük harflerle yazıp 5555’e kısa mesaj atabilir veya Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından kalan kotanızı öğrenebilirsiniz. Kısa mesajla bilgilendirme servisi ücretsizdir. Türk Telekom Faturalı ve faturasız hat aboneleri aynı sorgulama servisinden yararlanmaktadır.

Türk Telekom Günlük Ek İnternet Fiyatları

Türk Telekom, günlük ek paketleri aylık tarifenize veya faturanıza ek olarak uygun ücretler karşılığında kullanımınıza sunulmuştur. Türk Telekom günlük ek paket fiyatları seçilen paketin fiyatına ve GB kotasına göre değişmektedir.

Türk Telekom Günlük Ek İnternet Paketi Fiyatları

Faturalı Günlük Ek Paketler

 • Günlük 1 GB Ek İnternet: 9 TL

Faturasız Günlük Ek Paketler

 • 100 MB İnternet Paketi: 1.9 TL
 • 1 GB İnternet Paketi: 6 TL

Türk Telekom Günlük Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom kullanıcıları, kullandıkları tarifeye veya faturaya ek olarak ihtiyaçlarını karşılamak için günlük veya 3 günlük ek paketlerini satın alabilirler.

Faturalı Ek İnternet Paketleri

Günlük 1 GB Ek İnternet 9 TL karşılığında faturanıza dahil edilmektedir. Günlük 1 GB paketi, 24 saat boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet vermektedir. Paket gün sonunda yenilenmez. BİMcell, PTTcell, POCELL, Teknosa Mobil, Esnaf Dostu, Kontrolü SEÇ tarifeleri ve Kontrollü Esnaf tarifeleri bu paketten yararlanamazlar. Günlük 1 GB Ek internet için, GUN 1GB yazıp 5555‘e kısa mesaj atabilirsiniz.

Faturasız Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız hat kullanan müşterilere özel günlük ek internet paketi satın almak için;

 • Günlük 100 MB internet paketini 1.9 TL ödeyerek tarifenize dahil edebilirsiniz. Günlük 100 MB paketi 24 saat boyunca geçerlidir. Paket kullanım hakkı süresi bittiğinde paket aşım ücreti 100KB/2KB olarak ücretlendirilecektir.
 • Günlük 100 MB internet paketi için GUN yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin.
 • Günlük 1 GB ek internet paketi 6 TL’dir. Paket kapsamında sunulan ek internet sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Günlük 1 GB ek internet paketi bittiği durumlarda, paket aşım ücreti 100KB/2KR olarak ücretlendirilecektir.
 • Günlük 1 GB ek internet paketi için GUN1 yazıp 5555’e kısa mesaj atabilirsiniz.

3 Günlük Ek İnternet Paketleri

Kullandığınız tarife veya faturaya ait internet kullanım hakkınız bittiğinde veya ihtiyacınız olduğu durumlarda, 3 günlük ek paket alarak 3 gün boyunca internetinizi kullanabilirsiniz. Paketiniz 3 günün sonunda saat 23.59’da sona erecektir.

3 Günlük Ek İnternet Paketleri
 1. 1 GB Ek İnternet paketi 7 TL’dir. 1 GB ek interneti 3 gün boyunca kullanabilirsiniz. 1 GB ek internet paketi için, 3GUN 1GB yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz. Paketi iptal etmek için, IPTAL 3GUN 1GB yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin. Paket kullanım süresi dolduğunda, kullandığınız veri ücretlendirmesi, tarifeniz üzerinden yapılacaktır.
 2. 2 GB Ek İnternet paketi 9 TL’dir. 2 GB ek interneti 3 gün boyunca kullanabilirsiniz. 2 GB ek internet paketi için, 3GUN 2GB yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz. Paketi iptal etmek için, IPTAL 3GUN 2GB yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin. Paket kullanım süresi dolduğunda, kullandığınız veri ücretlendirmesi, tarifeniz üzerinden yapılacaktır.

Günlük Ek İnternet Nasıl İptal Edilir

Türk Telekom günlük ek internet paketlerinin yenilenme gibi bir durumu söz konusu değildir. Yine de hattınıza tanımladığınız Türk Telekom günlük ve 3 günlük ek interneti iptal etmek için, IPTAL yazıp paket adını büyük harflerle yazarak, 5555’e mesaj atmanız gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir: Turk Telekom Gel Dene Kampanyası

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.