TÜRK TELEKOM

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile kullanıcılarına haftalık olarak sunmuş olduğu GB, dakika ve benzeri hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Sizler de Türk Telekom Sil Süpür kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza indirerek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom hattı kullanıcılarının Türk Telekom Mobil üzerinden haftada bir kez katılabildikleri Sil Süpür kampanyası sayesinde müşteriler bedava olarak internet, dakika ve benzeri pek çok içeriği firmadan hediye olarak almaktadırlar. Tamamen şans olarak kullanıcılara Sil Süpür Kampanyası’nda pek çok hediye haftalık ya da günlük kullanma süreleri ile verilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır

Sil Süpür Kampanyası Türk Telekom mobil operatörü kullanıcıları ve hatta diğer mobil operatör kullanıcıları arasında epey bilinen bir kampanya olmaktadır. Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası sayesinde Türk Telekom oldukça fazla adını duyurmakta ve iyi anlamda oldukça kendisinden söz ettirmekte. Türk Telekom hattı kullanıcıları için Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası katılım işlemi oldukça kolay olmakta.

 • Türk Telekom Mobil’i telefonunuza indirin
 • Uygulama üzerinden şifre alın, size verilen şifre ve telefon numaranız ile mobil uygulamaya giriş yapın
 • Uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan hediye ifadesine basın
 • Giriş yaptığını ekrandaki Sil Süpür yazısına basın
 • Çıkan ekrandaki beyaz bulutu parmağınızla silin

Bütün bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra parmağınızla sildiğiniz ekranda Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası içerisinde kazanmış olduğunuz haftalık hediye gözükecek ve hattınıza tanımlanacak.

Sil Süpür Kampanyası Bende Yok Ne Yapmalıyım

Türk Telefon tarafından bütün kullanıcılarına Sil Süpür Kampanyası içerisine katılma hakkı verilmektedir. IOS ya da Android yani akıllı bir akıllı telefonu bulunan bütün Türk Telekom mobil operatörü müşterileri Sil Süpür Kampanyası’ndan yararlanabilirler. Sil Süpür’den yararlanamıyor iseniz yapmanız gereken şey EVET yazıp 5008 numarasına kısa mesaj atmak olacak.

Bu mesajı yazmanız ardından size gelen onay SMS’i sayesinde artık hem Sil Süpür Kampanyası hem de sizin için avantajlı paket teklifleri, anlaşmalı markalardaki kampanya tekliflerinden yararlanabileceksiniz. Sil Süpür Kampanyası sizin tarafınızdan aktif edildikten sonra hiçbir şekilde siz tekrar iptal edene kadar iptal olmayacak ve bir sıkıntı yaşatmayacaktır. Eğer attığınız mesaja rağmen Sil Süpür Kampanyası aktif etme işlemi gerçekleşmemiş ise Türk Telekom müşteri hizmetlerinden “444 1 444” yardım almanızda fayda olacaktır.

Sil Süpür 4.5G Hatası ve Çözümü

Bazen Türk Telekom kullanıcıları Sil Süpür 4.5G hatası adında bir hata alabiliyorlar. Bu hatada kullanıcıların ekranında hatlarının 4.5G uyumlu olmadığı ve 4.5G’ye uyumlu hale getirmeleri söylenmekte. Bu son zamanlarda Sil Süpür Kampanyası içerisinde bazı Türk Telekom müşterilerinin sıklık ile başlarına gelmiş bir hata olmakta. Müşteriler eğer böyle bir sorun ile karşılaşıyorlar ise yapmaları gereken şey Sil Süpür 4.5 hatası ve çözümü için Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek. İletişime geçildiği zamandan kısa bir süre sonra müşteri hizmetleri, müşterilerin bu sorununu kesin olarak çözmüş olacaktırlar.

Sil Süpür Hediyeleri Nelerdir

Türk Telekom’un oldukça önemli ve ilgi gören bir kampanyası olan Sil Süpür, müşterilerin oldukça avantajlı hediyeler kazanmasını sağlamaktadır. Sil Süpür Hediyeleri;

 • Cepten internet
 • Sınırsız konuşma
 • Muud Premium üyelik
 • ArayanıBil Servisi ücretsiz hizmeti
 • Markalarda çeşitli yüzdelerde indirimler

Gibi pek çok farklı ve avantajlı hediyeler olmakta. Bu hediyeler sayesinde Türk Telekom kullanıcıları oldukça avantajlı fırsatlar elde edip eşsiz bir şekilde tadını çıkartabilirler.

Sil Süpür Hangi Günler Oluyor

Türk Telekom mobil operatörü tarafından kullanıcılarına haftada bir olarak Sil Süpür Kampanyası adı altında avantajlı hediyeler verilmekte. Haftada tek bir gün yapılan sil süpür, Türk Telekom müşterilerine haftada bir gün içerisinde verilse de müşteriler o günden bir gün önce hem önceki haklarını hem de ertesi günkü haklarını kullanabilirler.

Türk Telekom hattını kullananlar için Sil Süpür günü cuma günü olmakta. Cuma günleri Türk Telekom müşterileri Sil Süpür Kampanyası içerisinde oldukça avantajlı fırsatlar yakalayabilir ve oldukça iyi hediyeler kazanabilirler.

Sil Süpür Yok Oldu Ne Yapmalıyım

Türk Telekom mobil operatör müşterileri zaman zaman operatörün kendilerine sunmuş olduğu Sil Süpür kampanyasında sorunlar ile karşılaşmaktalar. Bu sorunların arasında operatör kullanıcıları arasında en çok yaygın olanı Sil Süpür yok olma ya da gözükmeme sorunu olmakta.

Türk Telekom Mobil Uygulaması üzerinden Sil Süpür Kampanyası’nı göremeyen müşterilerin yapmaları gereken birkaç işlem bulunmakta.

 • Sil Süpür yok ise EVET yazıp 5008 numarasına kısa mesaj atmalılar.
 • Eğer hatları 4.5G değil ise 4.5G’ye geçiş yapmalılar
 • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayıp yaşadığınız sorunu söylemek

Bu üç işlemden herhangi birisini uygulamaları halinde müşterilerin yaşamış oldukları Sil Süpür Kampanyası gözükmeme sorunu kısa bir süre içerisinde halledilecektir.

Faturalılar Sil Süpür Yapabilir Mi

Türk Telekom şirketi kullanıcılarına telefonlarının Türk Telekom Mobil uyumlu olmaları durumunda sorgusuz sualsiz olarak Sil Süpür Kampanyası’na katılım hakkı sunmaktadır. Akıllı bir telefona sahip olan ve Türk Telekom mobil hattına abone olan her müşteri Sil Süpür Kampanyası’ndan yararlanabilmektedir. Sil Süpür faturalı hatlar için geçerli olabildiği gibi aynı zamanda faturasız hat kullanan müşteriler için de geçerlidir.

Hem faturalı hem de faturasız Türk Telekom hatları kullanıcılarının yapmaları gereken tek şey Türk Telekom Mobil uygulamasını kullandıkları mobil uygulama marketinden indirmek olacak. Daha sonrasında uygulama üzerinden aldıkları şifre ve telefon numaraları ile uygulamaya giriş yapıp her cuma günü Sil Süpür Kampanyası’ndan yararlanabilirler.

Sil Süpür Kampanyasına Katılım Şartları

Mobil operatör olarak hizmet veren Türk Telekom, Sil Süpür kampanyasına katılım şartları arasında kullanıcılarını zorlayacak ya da mağdur edecek şartlar bulundurmamakta. Müşterilerine Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası’na katılım için iki şart koşmakta. Bu şartlar;

 1. Aktif bir Türk Telekom müşterisi olunması
 2. Müşterilerin telefonlarında Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının yüklü olması

Bu iki şartı yerine getiren bütün Türk Telekom müşterileri her Cuma günü yenilenen hediyelerden ve çeşitli avantaj tekliflerinden yararlanabilirler. Türk Telekom müşterilerinden Sil Süpür Kampanyası’na katılmaları için ekstra bir ücret ya da kontrat istememektedir.

Dikkatinizi Çekebilir: Türk Telekom Gel Dene Kampanyası 

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu