TURKCELL

Turkcell 20 GB (Hediye internet) Kampanyası

Turkcell 20 GB internet kampanyasından faydalanabilmek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına giriş yaparak FIRSATGB yazarak 2200’a göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell 20 GB Hediye İnternet

Turkcell ülkemizde hizmet vermekte olan güçlü ve en çok tercih edilen operatörlerden biridir. Milyonlarca kullanıcısı olan Turkcell kesintisiz internet ve konuşmaların tek adresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Düzenlediği kampanyalar ve dağıttığı bedava internet kullanımları ile Turkcell oldukça çok ses getirmeyi başarmaktadır. Son zamanlarda ise kullanıcılar Turkcell 20 GB hediye internet kampanyası nedir? Sorusunun cevaplarını oldukça merak etmektedir.

Turkcell 20 GB Hediye İnternet

Turkcell’i uzun zamandır kullanmakta olan veya yeni geçiş yapacak müşteriler için 20 GB internet hediye sözü ile firma büyük yankı yaratmayı başardı. Kampanyaya dâhil olmak isteyen kişiler 12 ay boyunca Turkcell kullanmaya söz vererek bedava internet fırsatından yararlanmaya başlıyor. Turkcell’de kalma sözünüz için kısa SMS ile belirlenmiş olan numaraya mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu sayede kampanyaya katılım sağlamış olmaktasınız.

Vermiş olduğunuz bu söz ile Turkcell ayrıcalıklarından faydalanmaya devam ederken tarifeniz doğrultusunda hattınıza 20 GB internetin tanımlaması yapılmaktadır. Doya doya internette sörf yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu kampanyaya oldukça Turkcell kullanıcılarının yoğun bir ilgisi bulunmaktadır.

Turkcell 20 GB İnternet Nasıl Kazanırım?

Turkcell için her kullanıcı özeldir. Bu nedenle düzenlenen bol bol internetli veya konuşma süreli kampanyalardan aynı anda çok fazla kişinin faydalanması hedeflenmektedir. Kampanyaları yakından takip edenler için bu dönemde en çok merak edilen soru Turkcell 20 GB internet nasıl kazanırım? Olarak karşımıza çıkmaktadır.

Turkcell 20 GB İnternet Nasıl Kazanırım?

Turkcell 20 GB internet kampanyasından faydalanabilmek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına giriş yaparak FIRSATGB yazarak 2200’a göndermeniz gerekmektedir. Bu kısa mesajınız Turkcell’e ulaştığında artık 12 ay operatörünüzün sadece Turkcell olacağına dair söz vermiş olmaktasınız.

Kullanıcılarından gelen bu kısa mesaj sonrasında ise firma aylık olarak hattınıza 20 GB interneti tanımlamaya başlamaktadır. Bu sayede internetin keyfini daha fazla çıkarabilirsiniz. Çok daha fazla kazanma şansı yakalamak için ise Turkcell kampanyalarını yakından takip etmeye devam edebilirsiniz.

Turkcell 20 GB İnternet Hangi Tarifeler İçin Var?

Turkcell kullanıcıları belirtildiği şekilde kampanyaya katılım sağladıklarında farklı GB’larda internet gönderimi yapılabilinmektedir. Bu durumda kullanıcılar Turkcell 20 GB internet hangi tarifeler için var? Oldukça merak etmektedir. Turkcell’in düzenlemiş olduğu bu kampanyadan sadece faturalı hat kullanıcıları ve önceden belirlenmiş olan tarife sahipleri faydalanabilmektedir.

Turkcell 20 GB Hediye İnternet hangi tarifeler için

Kampanya kapsamında hattınıza tanımlanacak olan internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır. Kazandığınız bu interneti üçüncü kişiler ile paylaşmanız söz konusu olmamaktadır. Kampanya kapsamında olan ve 20 GB internet kazanan tarifler şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Turbo konfor tarifesi
 • Turbo star tarifesi
 • Turbo hoş geldin tarifesi
 • Turbo plus tarifesi
 • Turbo ekstra tarifesi
 • Turbo hepsi eko tarifesi
 • Turbo mini tarifesi
 • Turbo midi tarifesi
 • GNÇ fırsat tarifesi
 • Turbo maksi tarifesi
 • Turbo süper fırsat tarifesi
 • Faturalı fırsat midi tarifesi
 • Turbo yeni 3 GB tarifesi
 • 3 GB Plus tarifesi
 • Akıllı 3 GB tarifesi

Bu tarifelerden birine sahip iseniz aylık 20 GB internet kazanabilirsiniz. Eğer bu tarifeler dışında bir tarifeniz var ise kampanya kapsamında hattınıza 10 GB internet tanımlanabilmektedir.

Turkcell 20 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turkcell her geçen gün farklı kampanyaları ile kullanıcıları ile bağlarını çok daha güçlü bir hale getirmektedir. Kapsama alanı, hızı, kampanyaları ile her zaman lider konumda olan bir operatör olarak Turkcell müşterilerinin memnun kalması için çok çalışmaya devam etmektedir. Son dönemlere ise firmanın sektöre damga vuran en büyük kampanyası ise 20 GB internet dağıtması. Kampanyadan haberdar kullanıcılar ise Turkcell 20 GB internet kampanyasından nasıl yararlanılır? Sorusunun cevaplarını aramaya başladılar bile.

Turkcell 20 GB internet kampanyasından faydalanabilmek için faturalı hat kullanıcısı olmanız ve belirlenen tarifelerden birini kullanıyor olmanız gerekiyor. Daha sonra ise FIRSATGB yazarak 2200 ‘a kısa mesaj göndererek kampanyaya kolaylıkla katıldıktan sonra alacağınız bilgilendirme mesajından sonra kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Her zaman ve her yerde internetsiz kalmamak için veya sınırsız Turkcell renkli dünyasından yararlanmak için düzenlemiş olan bu büyük kampanyadan mutlaka faydalanmalısınız. Turkcell ve kullanıcılarının her geçen gün daha çok kenetlenmesini sağlayan kampanyalar Türkiye genelinde uygulanmaktadır. Sizde hemen bir kısa mesaj ile 12 ay kalma sözünüz karşılığında 20 GB internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanırken tarifenizi değiştirmek veya operatörden ayrılmak istediğiniz zaman cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.

Turkcell 20 GB Hediye İnternet İçin Sıkça Sorulan Sorular

Milyonlarca kullanıcı kampanyanın başlaması ile farklı soruların cevaplarını merak etmeye başladı. İşte Turkcell 20 GB hediye internet için sıkça sorulan sorular;

Kampanyadan tüm Turkcell kullanıcıları faydalana biliyor mu?
Düzenlenen bu büyük kampanyadan sadece faturalı hat sahipleri faydalanabilmektedir.
Kampanya boyunca sadece 1 defa mı 20 GB internet hattımıza yükleniyor?
Kampanya boyunca kalma sözünüzün operatöre ulaşması ile her ay hattınıza 20 GB internet hediye olarak tanımlanmaktadır.
Kampanyaya sadece kısa mesaj yolu ile mi katılım sağlanıyor?
Evet, kampanyaya sadece kısa mesaj yolu ile katılım sağlanmaktadır.
Kampanyaya katılırken ücretlendirme yapılıyor mu?
Kampanyaya katılım SMS’i için her hangi bir ücretlendirme söz konusu değildir.
Hattıma tanımlanan 20 GB internet için her hangi bir sınırlama söz konusu mudur?
Hattınıza tanımlanmış olan interneti yurt içi kullanımlarınızda doya doya kullanabilirsiniz.
Turkcell’e verdiğim sözden vazgeçersem cezası nedir?
Turkcell’in düzenlediği bu kampanyadan ayrılma istediğiniz zaman cayma bedeli ödemek zorundasınız. Bedelin ne kadar olduğunu müşteri hizmetlerinden hemen öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Gülümseten Paketler konumuza göz atarak, internet i keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.