TURKCELL

Turkcell Aylık (Ek) İnternet Paketleri

Turkcell Aylık ek internet Paketleri sayesinde kullanıcılarına sınırsız internet keyfi yaşatmaya devam ediyor. Günümüzde internet kullanımının artması ile paket aşımına girmek istemeyenler için tarifeye ek internet paketlerine gelin beraber göz atalım.

Turkcell Aylık Ek İnternet Paketleri

Turkcell müşterileri, kullanmış oldukları tarife paketinin yetmediği durumlarda aylık ek internet paketleri fırsatlarına bakmaktadır. İnternetin yaygınlaşmaya başlaması üzerine, Turkcell müşterileri daha fazla internet kullanmak istiyor. Artık evde, sokakta, işyerinde, toplu taşıma araçlarında ve her yerde kullanılan internet kullanımı, daha fazla GB ihtiyacını arttırıyor. Pakete başvuru yaptıktan sonra gelen bilgilendirme mesajından sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Aylık İnternet

Kullanım süresi bittiğinde, internet kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmeyecektir. Ayrıca aylık ek internet paketini %80 kullandığınızda buna dair SMS alırsınız. Paket kullanımınız %100’ü bulduğunda tekrar bir bilgilendirme mesajı alırsınız ve paketiniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Almış olduğunuz ek internet paketi ücreti faturanıza yansıtılır. Paketi 30 gün boyunca kullanarak, dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İnternet paketi almadığınız durumlarda standart internet mobil tarifesi üzerinden 0-1 MB internet kullanımlarınızda 5 TL ücretlendirme yapılır.

Turkcell 10 GB Aylık İnternet Paketi

Turkcell, günlük, haftalık, 2 haftalık, 3 haftalık ve aylık internet paket imkanları ile müşterilerinin tüm internet ihtiyaçlarını karşılama kapasitesine sahip bir operatör olmuştur. Kişilerin kullanım durumuna göre almak istedikleri paket miktarı, fiyatı, kullanım süresi gibi faktörler göz önünde bulundurularak, tüm imkanlar hizmetinize sunulmuştur.

Turkcell 10 GB Aylık İnternet

Turkcell 10 GB aylık internet paketi, yanınızda taşıdığınız bir modem gibi tüm internet ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir. Siz de 10 GB aylık internet paketini satın almak istiyorsanız, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girdikten sonra büyük harflerle CEPTEN yaz bir boşluk bırak AYLIK yaz bir boşluk bırak 10GB yaz ve son olarak 2200’a kısa mesaj olarak gönder.

Örnek olarak; CEPTEN AYLIK 10GB yaz 2200’a kısa mesaj gönder.
Turkcell AYLIK 10 GB internet paket fiyatı 99.90 TL’dir.
Paketi 1 ay (30 gün) boyunca kullanabilirsiniz.

Diğer satın alma işlemleri için; Turkcell çağrı merkezlerini arayabilir, ” 0532 532 00 00Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza indirerek uygulamadan satın alma işlemini gerçekleştirebilir veya herhangi bir Turkcell mağazasına giderek Turkcell aylık internet paketi kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell 20 GB Aylık İnternet Paketi

Turkcell aylık internet paketine doymayan müşteriler için 20 GB internet paketi hizmetinizde. İnternet dünyasını gittiğiniz her yere taşımak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. 20 GB aylık internet paketini satın almak istiyorsanız, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girdikten sonra büyük harflerle CEPTEN yaz bir boşluk bırak AYLIK yaz bir boşluk bırak 20GB yaz ve son olarak 2200’a kısa mesaj olarak gönder.

Turkcell 20 GB Aylık İnternet

Örnek olarak; CEPTEN AYLIK 20GB yaz 2200’a kısa mesaj gönder.
Turkcell AYLIK 20 GB internet paket fiyatı 119 TL’dir.
Paketi 1 ay (30 gün) boyunca kullanabilirsiniz.

Diğer satın alma işlemleri için; Turkcell çağrı merkezlerini arayabilir, ” 0532 532 00 00Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza indirerek uygulamadan satın alma işlemini gerçekleştirebilir veya herhangi bir Turkcell mağazasına giderek Turkcell aylık internet paketi kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşte Benim Aylık 10 GB Turkcell

Turkcell’de aylık internet paket seçeneklerinden biri de “işte benim paketlerim” kampanyasıdır. Sadece kurumsal faturalı ses hattı sahibi olan Turkcell abonelerinin faydalandığı aylık 10 GB internet paketi için kişisel kredi kartınızdan, turkcell.com.tr üzerinden veya Turkcell uygulaması olan “Dijital Operatör” uygulaması üzerinden de satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell İşte Benim Aylık 10 GB

Bu paket için;

  • Ayda 250 TL limit dahilinde olan her paket en fazla 10 defa satın alabilir.
  • Ücret, kişinin satın alma sırasında kullanmış olduğu kredi kartına yansıtılır
  • Paket aşımı yapmanız durumunda her 100 MB için 5 TL ücretlendirme yapılır.
  • İşte Benim Aylık 10 GB internet paket ücreti 84 TL’dir.
  • Paketi 1 ay (30 gün) boyunca kullanabilirsiniz.

Cepten Turbo Aylık İnternet Paketleri

Cepten Turbo aylık internet paketlerini kurumsal faturalı ses hattı olan Turkcell sahipleri faydalanabilir. Paket kotanızın dolma durumunda paketinizin limitinde durmasını ve daha fazla kullanmak istemiyorsanız cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden LD yazın 2222’ye SMS gönderin.

Cepten Turbo Aylık İnternet Paketleri

Böylece paket aşımlarınız olmayacaktır. Turbo paketler aylık yenilenme fırsatı sayesinde sizi uğraştırmadan her ay kendiliğinden yenilenir. Turbo internet paketleri 2 GB’den 20 GB’ye kadar kullanım hakkına sahiptir. Başvuru yapmak için izleyeceğiniz adımlar;

  • Turbo 2 GB internet için;

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 2 TURBO yaz 2222’ye SMS gönder.
Turbo 2 GB fiyatı 59 TL’dir.

  • Turbo 5 GB internet için;

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 5 TURBO yaz 2222’ye SMS gönder.
Turbo 5 GB fiyatı 99 TL’dir.

  • Turbo 10 GB internet için;

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 10 TURBO yaz 2222’ye SMS gönder.
Turbo 10 GB fiyatı 109 TL’dir.

  • Turbo 20 GB internet için;

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 20 TURBO yaz 2222’ye SMS gönder.
Turbo 20 GB fiyatı 149 TL’dir.

Ayrıca Turkcell’in bitmek bilmeyen kampanyalarından biri olan, Turkcell Günlük Ek İnternet Paketleri ile bütcenize en uygun paketlere göz atabilirsiniz.

 

 

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.