TURKCELL

Turkcell Bedava İnternet 2222

Turkcell Bedava internet 222 ile sizlerde 1 GB bedava internet kazanabilrisiniz. Yapmanız gereken, INTERNETIM yazıp 2222‘e SMS yollayarak gelen onay ile bedava 1 GB internet keyfini yaşamak olacaktır. Gelin Kampanyanın detaylarına beraber bakalım.

Turkcell Bedava İnternet 2222

Turkcel bedava internet 2222 kampanyası sayesinde Turkcell mobil GSM operatörü müşterileri eşine az rastlanır fırsatlardan Turkcell sayesinde yararlanmaktalar. Turkcell bedava internet 2222 kampanyaları Turkcell tarafından sürekli güncellenerek Turkcell abonelerine daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Diğer GSM operatörlerine nazaran daha fazla sayıda kampanya ile müşterilerine hizmet veren ve müşterilerini memnun etmeye çalışan Turkcell, bedava internet kampanyaları ile de oldukça avantajlı olmakta. Turkcell en az hediye konuşma dakikaları kadar avantajlı internet kampanyaları sayesinde kullanıcılarına 1 GB ile başlayıp 5 GB’lara kadar çıkan internet hediyeleri sunmakta. Turkcell müşterileri bu kampanyalar sayesinde internetsiz kalmamakta ya da daha fazla internet kullanabilmekteler.

Turkcell Bedava İnternet 2222 Kampanyası Nedir

Turkcell bedava internet 2222 kampanyası, Turkcell tarafından verilen hediye internetleri müşterilerin 2222 numaralı Turkcell servisine mesaj atarak kazanmaları anlamına gelmektedir. Turkcell mobil GSM operatörü kullanıcıları belirtilen adımları izlemeleri halinde 2222 numarasına mesaj atarak bedava internet kazanabilirler. Attıkları mesajdan sonra telefonlarına Turkcell tarafından onay mesajı gönderilecek ve kampanya Turkcell müşterilerinin hesaplarına Turkcell tarafından tanımlanmış olacak.

Turkcell operatör hattı kullanıcılarına daha 2222 kampanyası gibi pek çok farklı hediye dakika, internet ve SMS kampanyası da sunmaktadır. Koşulları sağlayan ve kampanya şartlarını yerine getiren her Turkcell müşterisi, Turkcell’in kendilerine sunmuş olduğu bu kampanyalardan yararlanabilirler. Eğer gerekli işlemleri gerçekleştirmişler ise ve Turkcell tarafından onay mesajı gelmemiş ise hiçbir paket ya da kampanya kullanılmaya başlanamaz.

Turkcell Bedava İnternet 2222 Nasıl Yapılır

Tüm diğer Turkcell 2222 kampanyaları gibi Turkcell bedava internet 2222 katılımı da oldukça kolay olmaktadır. Eğer aktif bir Turkcell mobi GSM operatörü kullanıcısı iseniz Turkcell bedava internet 222 kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken şeyler oldukça basit olmakta.

  • Telefonunuzun SMS bölümüne girin
  • Yararlanmak istediğiniz kampanyanın kodunu yazın
  • Yazdığınız kampanya kodunu 22222 numaraları Turkcell servisine kısa mesaj yani SMS yolu ile gönderin.

Daha sonrasında Turkcell’in onay mesajının size ulaşması ile kampanyadan yararlanabileceksiniz. Turkcell bir sıkıntı yaşanmaması durumunda saniyeler içerisinde hattınıza bedava internetinizi tanımlayacaktır. Genellikle Turkcell’in bu tür kampanyalarında müşterilerine sunmuş olduğu zaman 7 gün yani bir hafta olmaktadır. Turkcell 2222 bedava internet kampanyaları haftalık 1 GB ve benzeri kampanyalar olmaktadırlar.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Hediye Haftalık 1 GB İnternet

Turkcell bedava internet paketleri başında en çok bilinen ve Turkcell müşterileri tarafından en çok tercih edilen Turkcell Hediye Haftalık 1 GB İnternet kampanyası olmakta. En çok tercih edilen kampanyalardan olmasının en doğal sebebi, bu kampanyanın diğer kampanyalara göre daha kolay kazanılabilmesidir.

Turkcell müşterilerinim Turkcell hediye haftalık 1 GB internet kampanyasından yararlanmak için yapmaları gereken tek şey HEDİYE HAFTALIK 1 GB (ve kendi telefon numaraları)’’ yazarak 2222 numaraları Turkcell servisine göndermek olacak. Daha sonrasında eğer müşterilerin kampanyaya katılmasında bir problem yok ise Turkcell’den gelen onay mesajı ile müşterilerin hesaplarına yine Turkcell tarafından hediye 1 GB internet hakları tanımlanmış olacak.

Turkcell BİP Kullan Hediye İnternet 

Turkcell mobil GSM operatörü bedava internet kampanyaları arasında bulunan ve Turkcell kullanıcıları tarafından oldukça büyük bir ilgi gösterilen Turkcell BİP ile Kullan Kazan kampanyası aracılığı ile arkadaşları ile beraber BİP üzerinden bir grup kuran Turkcell müşterileri çeşitli hediyeler kazanmaktadırlar. Turkcell BİP Kullan Kazan kampanyasına katılmak isteyen Turkcell müşterileri BİP üzerinden en az iki arkadaşları ile bir grup kurmalı ve grubu kurduktan sonra 1000 mesaja ulaşmalıdırlar.

Grup içerisindeki Turkcell müşterileri 1000 mesaja ulaştıklarından sonra Turkcell 2 GB bedava internetlerini kazanmaktadırlar. Burada belirtmemiz ve altını çizmemiz gereken olay şudur ki Turkcell müşterileri sadece ayda bir kez bu kampanyadan yararlanabilirler. 2222’ye ‘’IPTAL BIP MESAJ 1GB’’ yazıp SMS göndermeden hiçbir müşterinin hediye internet kazanımı durmamaktadır.

Turkcell Web 1 GB Kampanyası

Turkcell Web 1 GB kampanyası adı altında Turkcell hazır kart aboneleri Turkcell şirketinden 1 aylık kullanım için 1 GB hediye internet kazanmaktadırlar. Turkcell Web 1 GB kampanyasına katılmak isteyen kişiler bunun için Uçuran Paketler arasında bulunan Uçuran 6 GB, 6 GB Plus, 10 GB, 10 GB Plus, 14 GB, 14 GB Plus ve benzeri paketlerden herhangi birisine Turkcell resmi internet sitesi “https://www.turkcell.com.tr”  üzerinden ya da Dijital Operatörüm uygulaması üzerinden kredi veya banka kartı ile satın alma işlemi yapmalılardır.

İnternet hediye paketleri kullanımı sadece yurt içerisinde kullanıma açık olmaktadır. Kampanyadan kazanılan 1 GB internet paketi herhangi bir şekilde başka bir Turkcell müşterisine devredilememektedir.

Turkcell Biz Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları içerisinde kazanmak için katılabileceğiniz Turkcell Biz Bedava İnternet kampanyasında en az 2 en fazla 5 kişilik bir biz ekibi kurmanız gerekmektedir. En az 2 en fazla 5 kişilik bir ekip kurduğunuzda ekip arası ücretsiz konuşma ve her ay 1 GB hediye internet kazanmaktasınız. Sevdikleriniz, aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte ekibinizi kurduktan sonra hem bedava internet kazanıp hem de bedava konuşabilirsiniz.

Turkcell biz ekip kurma işlemlerinde Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak ekip kurabilir ve sevdiklerinizi ekibinize dahil edebilirsiniz. Ayrıca belirtmemiz gerekir ki ekip arasında internet paylaşımı da yapabileceğiniz gibi, ekibe dahil olan 25 yaş ve altındaki kişilere de her ay 2 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet 

Turkcell mobil GSM operatörünün kullanıcılarına sunmuş olduğu Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet kampanyası size anlatacağımız son hediye ve bedava internet kampanyası olacak. Turkcell Dijital 2 GB bedava kampanyası sayesinde Turkcell Dijital Operatör uygulaması hesabınıza giriş yapıp ve kredi kartı ya da banka kartı ile herhangi bir Turkcell paketini satın alır iseniz 2 GB internet kazanabileceksiniz.

Belirtmeliyiz ki bu 2 GB interneti kazanmak için faturasız hat kullanıyor olmak zorundasınız. Turkcell içinde bedava internet kazanmak için ‘’Hesabım Uygulaması’’ içerisine giriş yapıp herhangi bir Turkcell paketinden birisini almanız yeterlidir. 2 GB internet Turkcell tarafından hattınıza 4 hafta yani 1 ay geçerli olacak şekilde tanımlanacaktır.

Daha öncesinde kredi ya da banka kartı ile Turkcell içi satın alım işlemi yapmış olmanız, başka ödeme yöntemleri ile ödeme işlemlerini gerçekleştirmeniz ve faturalı hat kullanıcısı olmanız halinde kampanya hattınıza tanımlanmayacaktır.

Sitemiz tarafından en güncel Turkcell Bedava internet kampanyalarından sizler de yararlanabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Turkcell Bedava İnternet 2222 hakkında açıklayıcı bilgilerinizden dolayı teşekkür ederiz. Dizilim vs çok güzel başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu