TURKCELLNASIL YAPILIR

Turkcell Bil Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell bil kazan yarışması ile sizlerde sorulara doğru cevap vererek, bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Bil Kazan en kolay BİP uygulaması ile olmaktadır. Her hafta 1 defa ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz ” Ek katılımlar ücretli olabilir”.

Turkcell Bil Kazan Nedir?

Türkiye’de faaliyet gösteren popüler GSM operatörleri, kullanıcı kitlelerini genişletmek için farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen ve avantajlı kampanyaları bulunan Turkcell, son dönemlerde öne çıkmaktadır. Çekim gücünün yüksek olmasının yanı sıra farklı kampanyaları müşterilerine sunması sebebiyle tercih edilen Turkcell, farklı servisleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Turkcell firmasının en popüler servislerinden biri olan Bip uygulaması üzerinden iletişim, eğlence ve internet kazanma gibi birçok aktivite yapılabilmektedir. Turkcell Bil Kazan, Bip uygulaması üzerinden internet kazanılabilecek yarışma içeriklerinden biridir.

Bip, Turkcell kullanıcılarının yanı sıra farklı operatörü tercih eden kullanıcıların tercih edebileceği bir uygulamadır. Kullanıcıların uygulama üzerinden mesajlaşması ve farklı içerikleri değerlendirmesi mümkündür. Bip uygulaması üzerinde oynanabilecek birçok oyun bulunmaktadır. Turkcell operatöründe bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği Bil Kazan, Bip uygulaması oyunları arasında yer almaktadır. Ücretsiz bir şekilde katılım sağlanabilecek oyun sayesinde 1 GB internet kazanmak mümkündür. Hem ücretsiz hem de güvenli olması sebebiyle tercih edilen Bil Kazan uygulaması, kullanıcıların haftada 1 kere bedava internet kazanmasına olanak sağlamaktadır.

Turkcell Bil Kazan Nedir

Uygulamayı tercih etmek isteyen kullanıcıların araştırdığı birçok konu bulunmaktadır. Bil Kazan uygulamasının ücretli olup olmadığını araştıran birçok kişi vardır. Aynı zamanda uygulamanın nasıl kullanılacağı hakkında da birçok araştırma yapılır. Ücretsiz yarışma servisini kullanmak oldukça kolaydır. Yarışma uygulaması hakkındaki tüm detayları inceleyen kullanıcılar, kısa süre içinde bedava internet kazanmaya başlayabilir.

Turkcell Bil Kazan Nasıl Yapılır?

Tüm operatör kullanıcıları gibi Turkcell kullanıcıları da bedava internet kampanyalarını takip etmeye devam ediyor. Bedava internet kazanmak için tercih edilebilecek Turkcell kampanyaları arasında yer alan Bil Kazan uygulamasına Bip üzerinden ulaşılabiliyor. Bu uygulamayı kullanmak isteyen kişiler, Turkcell Bil Kazan nasıl yapılır hakkında araştırmalarda bulunuyor. Oldukça kolay bir şekilde katılım sağlanabilen Bil Kazan için internet bağlantısı yeterli oluyor. Bazı adımları takip eden kullanıcılar, istediği zaman Bil Kazan uygulamasına giriş yaparak internet kazanmaya başlayabiliyor.

Bil Kazan uygulaması için yapılması gerekenler şunlardır;

 • Akıllı telefonları Bip isimli uygulamanın yüklenmesi gerekir.  https://www.turkcell.com.tr/servisler/BiP
 • Bip uygulamasında yer alan servisler arasındaki Bil Kazan uygulaması seçilmelidir.
 • Servise katılım sağlandıktan sonra talimatlar takip edilerek yarışmaya katılım sağlanabilir.
 • Soruları doğru cevaplayan kişiler, 1 GB internet paketi kazanabilir.
  Turkcell Bil Kazan Nasıl Yapılır

Belirtilen adımları takip eden kullanıcılar 1 GB internet paketi kazanma şansını elde edebiliyor. Turkcell operatörünün hem eğlenceli hem de kazançlı uygulamasında sık sık sorulan bazı sorular bulunuyor. Bu soruları takip eden kullanıcılar, daha fazla hediye kazanma şansı yakalayabiliyor. Genel kültür sorularıyla hazırlanan yarışmada 2 bölüm bulunuyor. Her bölümde bulunan 5 soruyu 15’er saniye içinde doğru cevaplayan kullanıcılar, 1 GB bedava interneti kazanabiliyor. Sadece ilk aşamayı oynayıp çekilmek isteyen kullanıcılar ise 250 MB kazanabiliyor. Siz de her hafta pazartesi günü sıfırlanacak ücretsiz Bil Kazan yarışmasına katılım sağlayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bil Kazan Soruları

Turkcell ve Bip ortaklığı ile kullanıcılara sunulan bedava internet kazanma kampanyaları sık sık tercih edilmeye devam ediyor. Bu alanda en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Turkcell Bil Kazan, farklı özellikleriyle öne çıkıyor. Yarışmada daha fazla hediye kazanmak isteyen kullanıcılar tarafından çeşitli araştırmalar yapılıyor. Turkcell Bil Kazan soruları ” örnekler ile ” hakkında araştırma yapan kişilerin yararlanabileceği çeşitli içerikler bulunuyor. Uygulamada kullanıcılara sorulan sorular genellikle tarih, yaşam, kültür ve sanat gibi konulardan geliyor. Bu soruları farklı kişilere gelebileceği için internet üzerinden paylaşımlar yapılıyor.

Turkcell Bil Kazan Soruları

Yarışmanın başlangıç soruları çok daha kolay olsa da yarışma ilerledikçe sorular da zorlaşıyor. İlk başlarda bilindik sorular gelse de son soruları doğru daha önce duyulmamış sorularla da karşılaşmak mümkündür. Soruların cevaplarını internet üzerinden bulmak isteyen kişilerin her soru için 15 saniyesi olacaktır. Çarşamba günleri yapılan büyük ödül yarışması sayesinde daha fazla ödül kazanmak mümkün olur. Bip uygulaması üzerinden katılabilecek yarışmada her kullanıcının haftalık 1 tane ücretsiz hakkı vardır. Yeni yarışma hakları için bazı ücretlerin ödenmesi gerekir.

Turkcell Bil Kazan Cevapları

Bip Uygulamasından Bil Kazan yarışmasını oynamak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Genel Kültür kategorisinden gelen soruların cevaplarını internet üzerinde bulmak mümkündür. Yarışmanın veri tabanında bulunan sorular, farklı kullanıcılara sorulduğu için internet üzerinden yardımlaşılabilir. Bu nedenle kullanıcılar tarafından Turkcell Bil Kazan cevapları “örnekler ile” araştırmaları yapılır. Cevaplara ulaşan kullanıcılar, 1 GB bedava internet kazanma şansını arttırabilir.

Turkcell Bil Kazan Cevapları

Yarışmaya katılım ücretsiz olsa da isteyen kullanıcılar için ücretli yarışma hakkı alma olanağı da bulunmaktadır. Haftada 1 kere katılım sağlanabilen yarışmalardaki yeni haklar için ücret ödenmesi gerekir. 1 TL ücret karşılığında 2. Defa yarışmaya katılım sağlamak mümkün olabilir. Bu sayede kullanıcılar 1 GB bedava internet kazanma şansını yakalayabilir.

Turkcell Bil Kazan servisindeki bazı ücretlendirmeler şu şekildedir;

 • 2.kez yarışma hakkı – 1 TL
 • 5.soruyu baraj yapma – 5 TL
 • Haftalık Büyük Ödül yarışmasına katılım hakkı – 2TL
 • Cevabı doğru sayma joker hakkı – 5 TL
 • Soruyu değiştirme joker hakkı – 5 TL
 • Süreyi durdurma joker hakkı – 5 TL

Yarışma sırasındaki kullanıcıların bazı haklar elde etmesi için bazı ücretlendirmeler yapılmaktadır. Bu haklar sayesinde çok daha avantajlı bir şekilde yarışmak mümkündür. Soruya yanlış cevap veren kişiler, yarışmaya devam etmek istememesi halinde çekilme hakkına da sahiptir.

Kim 1 GB İster Soru ve Cevapları

Turkcell kullanıcılarının eğlenerek oynadığı BİP yarışmalarından biri olan Kim 1 GB İster, kullanıcıların bedava internet kazanmasına olanak sağlıyor. Uygulamaya katılarak yarışmaya başlayan kişiler, soruları doğru cevaplarsa 1 GB’a kadar internet kazanabiliyor. Her sorunun kendine ait bir ödülü bulunurken yarışma hakkında önemli noktalar bulunuyor. 3 farklı aşamanın içerisinde 5 sorudan oluşan yarışmada toplamda 15 soru bulunmaktadır. 15 soruyu da doğru cevaplayan kişiler, 1 GB interneti kazanabilecektir. Yarışmaya başlamak isteyen kişiler, Bip servisindeki Kim 1 GB İster uygulamasını takip edebilir. Kim 1 GB İster soruları ve cevapları sayesinde yarışmadaki kazanma şansını yükseltmek mümkündür.

Kullanıcıların karşısına çıkan soruların alanları farklılık göstermektedir. Tarih, kültür, spor ve eğlence gibi birçok alandaki sorular ile internet kazanmak mümkündür. Kolay bir şekilde başlanabilen yarışma için soru ve cevap arayan kişiler için farklı alternatifler vardır.

Kim 1 GB ister yarışmasındaki bazı sorular ve cevapları şu şekildedir;

 • Manda ve himayenin ilk kez reddedildiği kongre – Erzurum Kongresi
 • H harfi ile başlayan il sayımız – 2
 • Türk ismiyle kurulan ilk devlet – Göktürkler
 • Dünya genelinde en fazla konuşan dil – Çince
 • Hem kıta hem de ülke adı olan – Avustralya
 • Zargana – Balık türü
 • Oksijen ile karbondioksit arasındaki değişimin olduğu organ – Akciğer
 • Eskişehirspor’un forma renkleri – Siyah ve kırmızı
 • Alp Er Tunga Destanı’nın ait olduğu uygarlık – İskitler
 • Tazmanya’nın yer aldığı kıta – Avustralya
 • Cezerye’nin yapım malzemesi – Havuç
 • Dünya’da en çok mensubu bulunan 3.din – Hinduizm
 • Hitit uygarlığının başkenti – Hattuşaş
 • Padişahın imzasının adı – Tuğra

Belirtilen soru ve cevaplar sayesinde yarışmadaki kazanma şansını arttırmak mümkündür. Her hafta güncellenen yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen kişiler, cihazlarına Bip uygulamasını ” https://www.turkcell.com.tr/servisler/BiP”  üzerinden indirerek Kim 1 GB İster servisini takip edebilir.

Turkcell bedava internet paketleri kategorimizden operatörünüzün tüm kamyanyalarından haberdar olarak, bedava internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu