TURKCELL

En Güncel: Turkcell Haftalık (Ek) İnternet Paketleri

Turkcell haftalık ek internet paketleri ile sizlerde internetiniz bittiğinde tarifenize ek size en uygun haftalık internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Örnek ; CEPTEN 1HAFTALIK 2GB yaz 2200‘a göndererek Haftalık 1 GB interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell Haftalık İnternet Paketleri

Turkcell, müşterileri için kampanya üstüne kampanya hizmetleri sunmaya devam ediyor. Müşteri dostu Turkcell, paket kapsamında geçerli olan birçok paket için müşterilerine ek internet paket fırsatları sunmuştur. Paket aşımının uygulanmadığı bu tarifede, başvurudan sonra gelen bilgilendirme mesajı sonrası paketlerinizi gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Haftalık internet

Ayrıca kullanım süresi bittiği takdirde, Turkcell haftalık internet paketleri kesinlikle kendiliğinden yenilenmez. Siz başvuru yapmak istediğiniz zaman başvurunuz onaya sunulur ve uygunluk durumunda tekrar onay mesajı gelir ve paketinizi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketi başka kişilere devretmek isteyenler 3. Kişiye devretme hakkı bulunmamaktadır.

Turkcell Haftalık 1 GB İnternet Paketi

Turkcell Haftalık 1 Gb internet

Turkcell’in avantajlı dünyasında bir ilk daha gerçekleşti. 1 GB internet paketi alın, doya doya kullanın. Siz de kurumsal faturalı ses hattı sahibiyseniz ve haftalık 1 GB internete ihtiyacınız varsa, bu paket tam da size göre. Turkcell haftalık 1 GB internet paketini satın almak için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle CEPTEN yaz bir boşluk bırak 1HAFTALIK yaz bir boşluk bırak 1GB yazdıktan sonra 2200’a SMS olarak gönder.

  • Örnek olarak; CEPTEN 1HAFTALIK 1GB yaz 2200’a kısa mesaj gönder.
  • Turkcell haftalık 1 GB internet paket fiyatı 24.90 TL’dir.
  • Paketi 1 hafta boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Haftalık 2 GB İnternet Paketi

Bana 1 GB yetmez, daha fazlası lazım diyorsanız işte bu paket tam da size göre! Turkcell müşterileri için en iyisini yapmaya devam ediyor. İnternet keyfini doyasıya yaşamak isteyen Turkcell müşterileri, 2 GB haftalık internet paketini anında satın alabilirler.

Turkcell Haftalık 2 GB İnternet Paketi

Paketi aldığınız durumda, gelen bilgilendirme mesajından sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen 2 GB interneti kullanmaya başlamak için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle CEPTEN yaz bir boşluk bırak 1HAFTALIK yaz bir boşluk bırak 2GB yazdıktan sonra 2200’a SMS olarak gönder.

Örnek olarak; CEPTEN 1HAFTALIK 2GB yaz 2200’a kısa mesaj gönder.
Turkcell haftalık 2 GB internet paket fiyatı 39.90 TL’dir.
Paketi 1 hafta boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell 2 Haftalık 3 GB Ek İnternet Paketi

İnternet kullanım dostu olan Turkcell, müşterilerine özel 2 hafta içinde kullanabileceği 3 GB internet paket imkanını sunuyor. Her Turkcell müşterisi özeldir ve her Turkcell müşterisinin internet ihtiyacı farklıdır. Turkcell tüm bunları göz önünde bulundurarak, gelen talepler doğrultusunda, her müşteriye uygun, farklı ek internet paket fırsatları sunmuştur.

Turkcell 2 Haftalık 3 GB

2 hafta boyunca kullanacağınız ek internet paket fırsatları için yapmanız gereken şey telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girdikten sonra büyük harflerle CEPTEN yaz bir boşluk bırak 2HAFTALIK yaz bir boşluk bırak 3GB yaz ve son olarak 2200’a kısa mesaj olarak gönder.

  • Örnek olarak; CEPTEN 2HAFTALIK 3GB yaz 2200’a kısa mesaj gönder.
  • Turkcell 2 haftalık 3 GB internet paket fiyatı 49.90 TL’dir.
  • Paketi 2 hafta boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell 3 Haftalık 6 GB Ek İnternet Paketi

İnternet kullanımına doymayan faturalı Turkcell müşterilerine özel olan ek internet fırsatları yenilenmeye devam ediyor. Kullanıcılar internet kullanımlarını arttırmak ve 1-2 haftalık periyotlarla yenileme sürecine dahil olmak istememeleri durumunda, 3 haftalık internet paketi hizmetinizde.

Turkcell 3 Haftalık 6 GB

Üstelik 6 GB olan bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Siz de Turkcell 3 haftalık 6 GB internet paketini satın almak istiyorsanız telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle CEPTEN yaz bir boşluk bırak 3HAFTALIK yaz bir boşluk bırak 6GB yaz ve son olarak 2200’a kısa mesaj olarak gönder.

  • Örnek olarak; CEPTEN 3HAFTALIK 6GB yaz 2200’a kısa mesaj gönder.
  • Turkcell 3 haftalık 6 GB internet paket fiyatı 79.90 TL’dir.
  • Paketi 3 hafta boyunca kullanabilirsiniz.

Diğer satın alma işlemleri için; Turkcell çağrı merkezlerini arayabilir, 0532 532 00 00 Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza indirerek uygulamadan satın alma işlemini gerçekleştirebilir veya herhangi bir Turkcell mağazasına giderek kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere Turkcell Aylık internet Paketleri hakkında da elimizden geldikçe detaylı bilgi verdik. İsterseniz bu sayfamıza da göz atarak Turkcell’in en müthiş tarifeye ek internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.