TÜRK TELEKOM

Turkcell Salla Kazan (2021) Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan ile sizlere bedava internet sunuyor. Turkcell müşterileri ister faturalı ister faturasız hatlarının olduğu telefona digital operator uygulaması indirerek salla kazan avantajlarından faydalanabilirler. Gelim şimdi detaylara birlikte göz atalım.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Son yıllarda cazip fırsatlar ile karşımıza çıkan telekomünikasyon firması Turkcell bu kez de farklı bir uygulama daha tanıttı bizlere, bunun adı ise salla kazan kampanyasıdır! Peki Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır gelin bu soruya birlikte cevap bulalım. Her operatörün farklı mobil uygulamaları olduğu gibi Turkcell firmasının da bir mobil uygulaması bulunmaktadır.

Bu mobil uygulamaya girip ilgili alanları doldurarak giriş yapıp oradaki salla kazan ekranına gelip cep telefonunuzu sallayarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Telefonunuzun bu özelliği çalışmıyor ise ekranda size gösterilen butona dokunmanız halinde de yine bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hangi Günler?

Turkcell Salla Kazan Hangi günler

Bu kampanya aylık bir ücret dahilinde yapılmadığı için belirli bir günü yoktur diyebiliriz. Turkcell Salla Kazan Hangi Günler diye çok merak eden olursa onlara kısa bir özet olarak geçebiliriz. Bu kampanyanın içindeki hediyeler her Cuma değişip yenilendiği için belirli bir günü yoktur diyebiliriz. Ama bu hediyelerin süresi bir hafta olup Cuma günü aldığınız veya kazandığınız bir hediye Perşembe gecesi sona erer ve siz de bir hafta boyunca hediyenizi kullanmış olursunuz.

Turkcell Salla Kazan İnternet Gönderme

Evinde internet olmayanlar için bu operatörün uyguladığı hediyeler çok makul ve kullanışlı durumdadır çünkü internet kazanma şansınız olursa fazla internet kullanım kotası geliyor ve bazen bir haftada bitirememe durumunuz olabiliyor. Böyle durumlarda Turkcell Salla Kazan İnternet Gönderme var mı diye soru gelebilir aklınıza, bunun cevabı ise sizin aldığınız hediyeye göre değişiklik gösterebiliyor.

Turkcell Salla Kazan İnternet Gönderme

Çünkü kazandığınız hediyelerden internet paylaşabileceğiniz gibi paylaşmama ihtimalinizde bulunuyor. Burada önemli olan kazandığınız hediyede bunun belirtip belirtilmediği olabilir. Eğer paylaşabileceğiniz belirtilmiş ise yakınlarınızla veya arkadaşlarınızla gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz. Ama bununda bir şartı bulunmakta ve şartı ise paylaşım yapacağınız kişi ile aynı operatörde bulunmanız lazımdır farklı operatörler ile maalesef herhangi bir paylaşım bulunmamaktadır.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Paylaşılır

Genelde gençlerin sorduğu ama bir çok kişinin de merak ettiği sorulardan birisidir Turkcell Salla Kazan Nasıl Paylaşılır sorusu, çünkü arkadaşları ve tanıdıkları ile mobil uygulamalar ile karşılıklı olarak iletişim kurmak isterler. Ama bu paylaşımın iki şartı bulunmakta birinci şartı kazandığınız bir hediyenin paylaşılabilir özelliği olması lazımdır. Yani hediyenin kullanım koşullarında başka birisiyle paylaşılabileceğini orada belirtmesi lazımdır.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Paylaşılır

İkincisi ise hediyeyi paylaşacağınız kişiyle aynı firmada bulunmanız gerekmektedir. Çünkü farklı firmalar arasında kampanya ve hediye paylaşımı söz konusu olmadığı için bu iki şarta dikkat ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Aslında Turkcell Salla Kazan Hilesi konusu çok merak edilen konulardan birisidir. Ama size maalesef ki iyi bir haber veremeyeceğim. Çünkü Turkcell firmasını çıkardığı bu salla kazan uygulaması 2017 yılında çıkmış bir kampanya uygulamasıdır ve şimdi de aktif olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Bunun için aradan yıllar geçtikçe bu uygulamanın açıkları ve gözden kaçan tarafları giderilmeye çalışılmıştır. Uygulama artık hataları fark edip hemen sorun giderme aşamasına geçmiştir. Yani böyle olunca da teknoloji çağında yaşadığımız için şimdilik bu uygulamanın hilesi bulunmamaktadır.

Turkcell Faturalı Hatlar Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan uygulaması sadece faturasız hatlarda kullanıldığını sananlar çok olabilir. Bu uygulama/kampanya tüm Turkcell müşterilerine hitap edecek şekilde hazırlanmıştır. Yani faturalı hat sahipleri de bu uygulamadan yararlanabilir. Turkcell Faturalı Hatlar Salla Kazan Nasıl Yapılır diye sorabilirsiniz haliyle.

Bunun cevabı ise; Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapıp salla kazan kısmına gelerek oradaki buton aracılığı ile telefonunuzu sallayarak bu kampanyaya dahil olabiliyorsunuz. Eğer telefonunuzun sallama özelliği çalışmıyor ise dokunmatik ekran aracılığı ile de gerekli işlemleri yapıp yine hediye kazanma şansınızı sürdürebilirsiniz.

Turkcelll Salla Kazan 10 TL Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamadaki hediyeler sadece internet, konuşma ve SMS şeklinde değildir. Aksine maddi değeri olan hediyelerde almanız ihtimal dahilindedir. Eğer maddi bir hediye kazanmış iseniz bunu nasıl kullanılacağını bilmiyor olabilirsiniz. Bunun için Turkcell Salla Kazan 10 TL Nasıl Kullanılır sorusunu çokça duyuyoruz.


İsterseniz şimdi bu sorunun cevabını verelim. Kazandığınız bu maddi miktar her ne kadar maddi desek de alıp harcayabileceğiniz bir tutar gibi düşünmemek lazım bu tutarı bunu kullanmak için Turkcell hesabım uygulamasına girip ödemeler menüsünden bu miktarı aktifleştirebilirsiniz. Telefonunuzda uygulamaları indirdiğiniz aplikasyona aktararak çeşitli mobil uygulama ve oyunlarda bu miktarı kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell abonelerine yönelik olarak hayata geçirilen bu kampanya katılan kişilere çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Bunun içinde bu kampanya ile fazlaca soru karşımıza çıkmaktadır. İşte bu kampanya ile çok sorulan soruları sizler için derledik!

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Turkcell uygulamasından salla kazan ekranından yönlendirilen sayfaları takip ederek telefonunuzu sallayıp bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Turkcell müşterilerine açık olup tüm farklı hatlarınızla da istediğiniz kadar katılabilirsiniz.
Paylaşılabilir hediyeler nelerdir?

  • Paylaş 1GB Günlük
  • Paylaş 12 Saatlik 1GB
  • Paylaş Haftalık 2GB Instagram
  • Paylaş Günlük Her Yöne 100DK
  • Paylaş Uygulama Markette geçerli 5 TL
  • Paylaş Paycell Hediye Dünyam 1000 Puan
  • Paylaş İftardan Sahura Paylaş Haftalık 1GB Instagram (19:00 – 05:00)

Ayrıca Turkcell Gülümseten Paketler Konumuzda da en iyi internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.