TURKCELLEVDE İNTERNET

Turkcell Superbox Nedir? Superbox: Paketleri ve Fiyatları

Turkcell Superbox, fiber erişimi bulunmayan iş yerleri ve evler için en iyi şekilde bir çözüm sunmakta. Turkcell Superbox, içinde bulunan SIM kartı sebebi ile, kullanıldığı yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonu üzerinden internet erişimi sağlayıp, ev ve iş yeri interneti hizmeti sunmakta.

Turkcell Superbox Nedir

Eski usul internet sağlayıcılarından farklı olarak kablodan bağımsız bir şekilde evlere ve iş yerlerine havadan 4.5G hızında internet erişimi sağlayan Turkcell Superbox ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell müşterileri 4.5G kalitesinde fiber hızında bir internetten yararlanabiliyorlar. Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Superbox’u istediğiniz yere herhangi bir taşıma işlemi olmadan kolayca götürebilirsiniz. Kolayca taşınması ve bir kablo ile işlem görmemesi sayesinde Turkcell Superbox kullanıcıları hiçbir işleme gerek duymadan bulundukları her yerden Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp internetin tadını çıkartabilirler.

Turkcell Superbox Nasıl Basvurulur

Turkcell Superbox’tan yararlanmak isteyen Turkcell müşterileri oldukça kolay bir şekilde buna ulaşabilirler. Turkcell Superbox başvuru işlemleri için müşteriler isterler ise Turkcell Super Online sitesi üzerinden isterler ise Turkcell bayileri üzerinden baş vuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Superbox Başvuru Formu

Turkcell Superbox’tan yararlanmak isteyen ve abone olmak isteyen müşteriler Turkcell Super Online sitesi üzerinden başvuru işlemlerini kolayca yapabilirler. Bunun için Superbox tanıtım sayfasından ‘’Başvuru Formu’’ butonuna tıklamaları yeterli olacaktır. Turkcell Superbox başvuru forumu için TIKLA...
 Superbox başvuru forumunda;

 • Ad Soyad
 • İrtibat Telefonu
 • Güvenlik Kodu
 • Güvenlik Kodu Doğrulama

Gibi bilgi kutucuklarını doldurmaları halinde ‘’Gönder’’ butonuna bastıktan sonra yetkililer müşteriye ulaşacak ve kolay bir şekilde işlemler tamamlanmış olacaktır.

Turkcell Superbox Paketleri ve Fiyatları

Turkcell Superbox paketleri ve fiyatlarını sizler için derledik. Fırsat Kampanyası ile 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev internetini sınırsız bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Kampanya içerisinde geçerli paketler;

  • Superbox 150GB 4.5G Kota: 150 GB HIZ: 4.5G Aylık 159,9 TL

Alt yapı dersi olmadan Turkcell Superbox paketleri içerisinde en avantajlılarından olan Superbox 150GB paketi ile oldukça kolay bir şekilde evinizden internete erişim sağlayabilirsiniz. Bir alt yapı, bağlantı kabloları gibi uğraşlar olmadan Turkcell 4.5 G baz istasyonları sayesinde evinizden kaliteli internetin ve içeriklerin tadını istediğiniz kadar çıkartabilirsiniz. Aylık 159,9 TL karşılığında Superbox 150GB paketi ile 150 GB kotanız ile 4.5G hızınız ile en iyi şekilde internet deneyimini yaşayıp sorun yaşamadan internetinizi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

  • Turkcell Superbox Fırsat 10 MBPS / Limitsiz Paketi

Turkcell, Superbox hizmetinde kullanıcılarına ve yeni kullanıcı adaylarına son derece uygun Fırsat 10 MBPS / Limitsiz paketi ile hizmet vermekte. Turkcell Superbox kullanıcıları aylık 199,90 TL karşılığında 10 Mbpsy’ye kadar çıkan hızda internetlerini kullanmakta. Kota olarak da oldukça iyi olan pakette kullanıcıların kotası bulunmamakta ve istedikleri kadar internetten yararlanmaktalar. Ücretsiz modem kurulumu, sınırsız kotası, 10 Mbps’ye kadar ulaşan bu paketi 199,90 TL ve 24 aylık taahhüt karşılığında oldukça kolay bir şekilde Turkcell müşterileri satın alabilirler. Bu sayede evlerinden sorunsuz bir şekilde yüksek hızlı internetlerine giriş yapabilir ve istedikleri her şeyi internet üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirler. Bu pakete üye olmak için tek yapılması gereken bir bayi ya da internet sitesi üzerinden baş vuru formunu doldurmak olmaktadır.

  • Turkcell Superbox Fırsat 20 MBPS Limitsiz Paketi

Turkcell’in müşterilerine Superbox ile sunmuş olduğu bir başka avantajlı paket teklifi de Fırsat 20 Mbps Limitsiz paketi olmakta. Bu paket sayesinde Superbox kullanıcıları evlerinden istedikleri gibi yüksek hızlı ve kullanışlı internetlerinin tadını çıkartabilecekler. Fırsat 20 Mbps Litmitsiz paketinde Turkcell kullanıcılarına aylık 299,90 TL’ye 20 Mbps’ye kadar hız, limitsiz kota içeriklerini sunmakta. Hem oldukça hızlı bir internetten yararlanır iken müşteriler ayrıca ücretsiz modem, kurulum işlemleri sayesinde de oldukça avantajlı olacaklar. İster bir Turkcell bayisi ya da ister Turkcell Super Online sitesi üzerinden başvurulabilen paketin taahhüt süre 24 ay yani 2 yıl olmaktadır.

  • Turkcell Superbox 100 GB Kotalı Paketi

Turkcell’in Superbox hizmeti alanında sunmuş olduğu kotasız ve limitsiz paket, tarife tekliflerinin yanında son derece uygun kotalı paket teklifleri de bulunmakta. Turkcell Superbox 100 GB Kotalı paketi de bunlardan birisi olmakta. Kotasız bir internete ihtiyaç duymayan kişiler için oldukça avantajlı olan pakette herhangi bir hız limiti bulunmamakta. Limitsiz internet hızına, 100 GB’lık internet kotasına, ücretsiz modem ve kurulum işlemlerine müşteriler 24 ay taahhüt ve aylık 129,90 TL ile kolay bir şekilde sahip olabilirler. Bu pakete de başvurmak için müşterilerin yapmaları gereken tek şey Turkcell bayileri ya da Turkcell Super Online sitesi üzerinden başvuru formu doldurmak ve Turkcell müşteri hizmetlerinin kendilerine dönüş yapmalarını beklemek olacaktır.

 • Turkcell Superbox 150 GB Kotalı Paketi

Kotalı internet paketlerinde Superbox kullanan ya da kullanmaya başlayacak Turkcell müşterilerine sunulan bir diğer paket de Turkcell Superbox 150 GB Kotalı paketi olmakta. Turkcell müşterileri Superbox 150 GB Kotalı paketine hem Turkcell bayilerinden hem de Turkcell Super Online sitesi üzerinden istedikleri zaman başvuru yapabilirler. Turkcell müşterilerine bu paket içerisinde sunulan içerikler aylık 159,90 TL’ye litmitsiz internet hızı ve 150 GB kotalı internet olmaktadır. 24 ay taahhüt ile müşterilere sunulan bu paket teklifinde de diğer paketlerdeki gibi son derece hızlı ve iyi bir internet kalitesi kullanıcılarını beklemekte. Başvuru formu doldurulduktan sonra yapılacak görüşme ile kısa süre içerisinde Superbox 150 GB Kotalı paketi kullanılmaya başlanacaktır.

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri

Turkcell superbox müşteri hizmetleri

Kablosuz ve alt yapı unsuru olmadan evlerde kaliteli bir internet hizmeti sağlayan Turkcell Superbox, aslında Turkcell’in müşterilerine Super Online çatısı altında vermiş olduğu bir hizmettir. Bu sebep ile Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri, Super Online Müşteri Hizmetleri ile aynı olarak çalışmaktadır. “Turkcell Superbox kullanıcıları yaşadıkları sorunlarda  0850 480 532 numaralı irtibat hattından müşteri hizmetlerine ulaşıp yardım alabilirler. Turkcell Sporbox paketlerinden herhangibisine abone olacak ya da sadece merak edecek kişiler de hem site üzerinden hem de irtibat numarasından Superbox Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilir ve merak ettikleri soruları sorup danışabilirler.

Turkcell Superbox Kullanıcı Yorumları

Turkcell Superbox hakkında kullanıcı yorumları da oldukça olumlu olmakta. Kullanıcıları tarafından oldukça geri dönüş alan Superbox’un aldığı kullanıcı yorumlarına birkaç örnek verecek olur isek;

 • Ben çok uzun süre kullandım eski evimde alt yapı olmadığından sorunsuz tüm ihtiyacımı giderdi 10mbps ile csgo gibi online oyunlarda normal fiber kullanan internetler ile aynı pinglerde oynadım sürekli anlık yükselmeler hiç olmadı. Ama mobil hat üzerinden olduğu için bulunduğunuz konumda önemli bir test yaptırmanız gerekebilir kapsama alanı ile ilgili konuma göre değişiklik gösterebiliyor.
 • Turkcell internet altyapısı ve baz istasyonları olarak tartışmasız en iyi operatör. 10 mbps sınırsız paketini kullananların yorumunda tek bir kere bile 9 mbps hız var dediğini duymadım 10-15 mbps aralığında down/upload alırsınız.
 • Sınırsız kurdular bana da ilk 2 ay 300 mbitlere kadar çıkıyordu upload 50-70 mbit sınırsızı gerçekten inanılmaz bir şey.

Turkcell Superbox Merak Edilenler

Superbox Artıları Nelerdir?
Gittiğiniz her yerde Superbox’ı kullanabiliyor olmanız en büyük artılarındandır. Eğer çok sık seyahat ediyor ya da taşınıyor iseniz Superbox’ın yüksek hızda internetinden her yerde yararlanabiliyorsunuz. İnternet hızı diğer internet sağlayıcılarına göre bayağı bir yüksek ve telefon LTE kapsama alanında olmadığı zamanlarda bile yüksek hızda internet sağlanabiliyor.

Superbox Bir Modem Mi?
Superbox, Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu bir internet sağlayıcısıdır. İçerisindeki sim kart ile çalışması sayesinde bir modem gibi ne bir kabloya ne de bir alt yapıya ihtiyaç duymaktadır.

Superbox Sadece Evde Mi Kullanılır?
Superbox herhangi bir kabloya ya da alt yapıya bağlı çalışmamaktadır. Bu sebep ile yapacağınız gezilerde ya da ufak çaplı tatillerde istediğiniz gibi yanınızda götürebilirsiniz. Turkcell 4.5G baz istasyonlarına bağlı olarak çalışan Superbox bu sayede her yerden oldukça iyi bir şekilde sizi internete bağlayabilmektedir.

Sizlerde evde internet kategorimizden bizi takip ederek, en güncel internet paketlerinden haberdar olabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu