TURKCELL

Turkcell Yaani Kampanyası ile Bedava internet Kazan

Turkcell Yaani Kampanyası ile kullanıcılarına özel 1 Gb bedava internet kazandırıyor. Sizler de Turkcell kullanıcısı iseniz, App Store ve Google Play üzerinden Yaani uygulamasını indirmeniz durumunda 1 Gb bedava internetin keyfini çıkarın.

Turkcell Yaani Kampanyası Nedir

Turkcell mobil operatör kullanıcıları App Store ve Google Play Store üzerinden Yaani web tarayıcısını indirmeleri, uygulamayı açmaları durumunda ayda bir kere bir ay geçerli olarak 1 GB internet hakkı kazanmaktalar. Yaani internet tarayıcısını kullandığı mobil uygulama marketi üzerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcılar için geçerli olan 1 GB internet hakkı sadece Turkcell müşterileri için geçerli olmaktadır. Turkcell müşterilerine hediye olarak verilen 1 ay geçerli 1 aylık 1 GB internet hediyesi sadece ve Turkcell müşterileri için geçerlidir. Turkcell Yaani kampanyası sadece Yaani içi kullanımlarda geçerli olmakta ve işlemler tamamlandıktan sonra gelen bilgilendirme SMS’i ile başlamaktadır.

Turkcell Yaani Nasıl Yapılır

Turkcell mobil operatör müşterilerinin Turkcell Yaani katılım için yapmaları gereken tek şey kullandıkları App Stor ya da Google Play Store mobil uygulama marketlerinden Yaani internet tarayıcısını indirmeleri ve tarayıcıya giriş yapmaları yeterlidir. Yaani internet tarayısıcı uygulamasına giriş yapan Turkcell müşterilerine yaptıkları giriş sonrasına Turkcell tarafından gelen bilgilendirme SMS’i ile birlikte kampanya başlamış olacaktır. Yaani Turkcell müşterilerinin rahatlık ile kullanabilecekleri bir internet tarayıcısı uygulaması olmakta ve kullanımı ile verilen hediye 1 GB data sadece 1 aylık ve 1 seferlik kullanıma açık olmaktadır.

Turkcell Yaani Uygulama Nasıl İndirilir

Müşterilerin ve kullanıcılarının Turkcell Yaani uygulamasını indirmek için yapmaları gereken şey iPhone kullanıcıları iseler App Store, Android telefon kullanıcıları iseler Google Play Store uygulama marketleri üzerinden uygulamayı indirmektir. Mobil olarak Turkcell Yaani uygulama indirimi sadece ve sadece resmi olarak bu iki mobil uygulama indirme marketi üzerinden yapılmaktadır. Eğer Turkcell müşterileri Yaani internet tarayıcısını bilgisayar üzerinden de kullanmak istiyorlar ise resmi adresi üzerinden indirebilir ya da sadece tarayıcı üzerinden Yaani uygulamasını kullanabilirler.

App Strore Yaani indir : https://apps.apple.com/tr/app/yaani/id1265035532?l=tr
Google Play Store Yaani indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.yaani

Turkcell Yaani İndir İnternet Kazan

Turkcell mobil operatör şirketi kullanıcılarına Yaani uygulamasını telefonlarına indirmeleri durumunda internet paketi hediye etmekte. Turkcell Yaani indir internet kazan kampanyası sadece ve sadece Turkcell operatörü kullanıcıları için geçerli olmakta.

  • Turkcell müşterileri Yaani uygulamasını ilk defa telefonlarına yükledikleri zaman 1 hafta geçerli 1 GB internet paketini hediye olarak kazanırlar.
  • İnternet paketi hediyesini kazanmaları için müşterilerin sadece ve sadece ilk defa uygulamayı indirmiş olmaları gerekmekte.
  • Turkcell müşterileri, Yaani internet tarayıcısını bir ayın en az 10 günü kullanıp en az 20 web araması yaptıkları zaman bir hafta geçerli olacak 1 GB data paketi hediyesi de kazanırlar.

Yaani internet tarayıcısını ilk defa kullanacak Turkcell müşterileri yukarıda bahsedilen iki hediye interneti de rahatça kazanıp kullanabilirler.

Yaani Uygulaması Ücretli Mi

Turkcell müşterilerine Yaani mobil uygulaması oldukça farklı avantajlar sağlamakta. Yaani uygulaması ücretsiz olarak Turkcell kullanıcılarına internet üzerinden aradıkları bilgilere en kolay şekilde ulaşma, sosyal medyada sorunsuz bir şekilde gezme ve vakit geçirme gibi pek çok kolaylıklar sunmakta. Yaani internet tarayıcısı ve mobil uygulaması üzerinden müzik ve haritalar haricinde bütün sunulan hizmetler Turkcell müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Turkcell müşterileri Yaani uygulamasını kullandıkları mobil uygulama marketi üzerinden ücretsiz olarak indirebilir, aramalarını ve gezintilerini ücretsiz bir şekilde yapabilirler.

Yaani İle Kim GB İster

Yaani ile Kim GB ister, Yaani mobil uygulaması ve internet tarayıcısı üzerinden oynanabilen internet paketi ödülü veren bir bilgi yarışması olmakta. Turkcell müşterilerinin ücretsiz bir şekilde katılabildiği yarışma 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Her aşama farklı farklı internet ya da puanlardan oluşan ayrı ödülü bulunmaktadır. Yaani ile Kim GB İster yarışması içerisinde aşamaları geçtikçe ödüller de artmakta, verilen ödüller oldukça iyi fırsatlar olarak yarışmacılara dönmektedir.

Yarışma sonunda 15 sorunun tamamına doğru cevap vermiş olan Turkcell müşterisi olan yarışmacılar günlük 1 GB interneti büyük ödül olarak kazanmış olurlar. Yaani ile Kim GB İster yarışma oyununda hazırlanmış sorular cevaplanması oldukça kolay sorular olup yarışmacılar tarafından hızlıca cevaplanabilmektedir. Ayrıca her aşamada ödül verilmesi sayesinde her yarışmacı yarışmadan mutlu olarak ayrılabilmektedir.

Turkcell Yeni Arama Moturu Yaani

Turkcell yeni arama motoru Yaani sayesinde ülkemiz de artık kendi arama motoruna sahip ülkeler arasında bulundurmakta. Türkiye’nin en büyük veri merkezlerinden birisini geçtiğimiz yıllarda kurmuş olan Turkcell, geliştirdiği global servisler sayesinde Türkiye’nin datasının Türkiye sınırları içerisinde kalmasına büyük bir katkıda bulunmuş durumda. Yaani arama motorunu diğer arama motorlarından ayıran özelliklerin başında ülkemiz sınırlarında yaşayan herkes için en kullanışlı arama motoru olması geliyor.

Ayrıca konum odaklı aramalar içerisinde en yakın seçenekleri en başlarda gösteriyor olması açısından da Yaani kullanıcılarının işlerini oldukça kolaylaştırıyor. Yaani ile herkes artık internette aradıklarını daha kolay bulabilmekte, müzik uygulaması ile birlikte en iyi ve güncel şarkıları dinleyip takip edebilmekte, Haritalar uygulaması sayesinde gidecekleri yere en güvenli ve kestirme yollardan gidebilmekteler.

İnternetpaketleri.com sizlere Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında en güncel bilgileri verir.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu