NASIL YAPILIR

Vidyozone Nedir; Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Vidyozone nedir; Üyeler için tasarlanmış oyun oynanabilen ve videoların izlendiği servistir. İptal etmek için vidyozone yazarak 1240‘a mesaj iletin.

Vidyozone Servisi Nedir

Vidyozone, son dönemlerde sıklıkla karşılaşılan terimlerden biridir. Vidyozone, üyeler için özel olarak tasarlanmış oyun oynanabilen ve videoların izlenebileceği bir servistir. Bazı içerikler yalnızca android telefonlardan izlenebilmektedir. Aboneler, HTML5 platformlarından vidyozone mobi adresinde olan video içeriklerini sınırsız olarak izleyebilirler. Abonelikler devam ettiği sürece sınırsız bir şekilde video streaming yapılabilir. Vidyozone aboneliğinde genel olarak indirilen bir şeyde veya dizi, film izleme sayfalarında karşılaşılan reklamlardan kaynaklanır. Çıkan bu reklamlara onay verilirse bu servise abonelik yapılır.

Vidyozone.Mobi Nedir

vidyozone.mobi Nedir

Bu servis ücretlidir. Operatör kullanan kişiler Vidyozone.mobi servisine kolaylıkla abone olabilirler. Aboneliğin yapılması durumunda birbirinden farklı hizmetler verileceğine dair bilgiler verilmektedir. Fakat bu hizmetler genellikle pek işe yarar bilgiler değildir. Telefonunuza gelen Vidyozone aboneliğiyle alakalı bir SMS gelmesi durumunda hemen iptal etmeniz gerekmektedir.

Vidyozone Üyelik Abonelik Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır

Vidyozone Üyelik Abonelik Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır

Vidyozone üyelik sorgulama işlemi yapılırken mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Bunun için 0850 333 36 63 numaralı müşteri hizmetlerinden ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerini aramanız durumunda herhangi bir aboneliğinizin olup olmadığını kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Aylık abonelik için belirli bir ücret tarifesinden değerlendirilirken; data bağlantı maliyeti servise dahil edilmez. Aboneler Data bağlantısı için mevcut tarifelerinden ücret ödemektedirler.

Vodafone Vidyozone Üyelik İptal İşlemi

Vodafone Vidyozone Üyelik İptal İşlemi

Vodafone operatör sahipleri vidyozone aboneliklerini iptal etmek için telefonun kısa mesaj bölümünden “iptal vidyozone” yazarak 1240’a göndererek iptal edebilirler. Bunun dışında 0850 333 36 63 telefonunu arayarak da iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Vidyozone Üyelik İptal İşlemi

Turkcell operatör sahibi olan kişiler yine aynı şekilde vidyozone abonelik iptal işlemi için telefonlarının kısa mesaj bölümünden “iptal vidyozone” yazıp 1240’a göndererek veya 0850 333 36 63 numarasını arayarak vidyozone aboneliklerini iptal edebilirler.

Türk Telekom Vidyozone Üyelik İptal İşlemi

Türk Telekom Vidyozone Üyelik İptal İşlemi

Türk Telekom kullanıcılarının vidyozone iptal işlemi Turkcell ve Vodafone operatörlerinden farklı olarak telefonun kısa mesaj bölümünden “iptal vidyozone” yazıp 3480’e gönderebilirler. Bunun dışında 0850 333 36 63 müşteri temsilcisinden iptal işlemi gerçekleştirebilirler.

  • Vidyozone Ne kadar Para Kesintisi Yapar
  • Vidyozone para kesintisi ücreti 64 TL’dir.
  • Vidyozone Telefondan Para Çekme

Vidyozone keyword kullanan aboneler çekilen paranın önüne geçmek için yukarıda belirtilen iptal etme yöntemlerini kullandıktan sonra bu tür ödemeleri engellemek için mobil ödeme sistemlerini kapatabilirler.

Vidyozone Para İadesi Nasıl Alınır

Vidyozone iptal işlemini sağladıktan sonra Vidyozone para iadesi almak için müşteri hizmetlerini ” 08503333663 ” arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Genellikle para iadesi yapılmamaktadır. Fakat müşteri temsilcilerine durumu anlatarak yardım alma ihtimaliniz olabilir.

Ayrıca Sizler de Vodafone Hat kapatma başlıklı makalemize de göz atabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.