VODAFONE

Vodafone Bedava 8 Gb İnternet Hediye

Vodafone Bedava 8 Gb İnternet Hediye almak istiyorsanız yapmanız gereken, Vodafne yanımda uygulmasını indirmek veya Super8GB yazarak 3636’a mesaj atmaktır. Gelim şimdi kampanyanın detaylarına beraber göz atalım.

Vodafone Bedava 8 Gb İnternet

Ülkemizde çok sayıda GSM operatörü iletişim alanında hizmet vermektedir. Vodafone bedava 8 GB internet hediye gibi kampanyalar düzenleyerek operatörlerine çok daha ekonomik hizmetler sunmaktadır. Müşteriler iletişimde kullandıkları operatörlerden en iyi ve en kaliteli hizmeti beklerler. Operatörler de beklentilere cevap verebilmek için çalışmalar sürdürürler. Son zamanlarda insanlar interneti çok fazla kullanmaktadır.

vodafone 8 gb bedava internet hediye

Vodafone, ihtiyaçları karşılamak için standart paketlerine ilave ek bedava internet hizmetleri sunmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasının kullanılmasını teşvik etmektedir. Kullanımı artırmak için Vodafone Yanımda uygulamasını kullananlara bedava internet verilmektedir. Eşit miktarda verdiği bedava internetle müşterilerin keyifli zamanlar geçirmesine yardımcı olmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasını indirip kullananlara sadece bedava internet verilmez.

Kampanyaların bazılarında bedava dakika da verilmektedir. Bedava internet dünyanın ve ülkemizin Covid-19 salgını ile mücadele ettiği günümüzde çok daha fazla rağbet görmektedir. Vodafone taleplere karşılık vermek ve müşterilerini memnun etmek için bedava 8 GB internet vermektedir. Operatörün kampanyaları oldukça dikkat çekicidir. Bedava 8 GB internet kampanyası hakkında merak edilen ve bilinmesi gereken bilgilere yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı cihazına indirmeyen Vodafoneli yoktur. Çok güzel ve mutlu edecek kampanyalar yapıldığından Vodafone Yanımda uygulamasını herkes indirir. İndirmeyen varsa hemen indirip kampanyalardan yararlanmalıdır. Yeni hat sahibi olanlar veya daha önce kullanmamış olanlar Vodafone Kullanıcılarına Özel Yanımda Uygulaması Nedir? Diye sormaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasında çok çeşitli işlemler yapmak mümkündür.

vodafone yanımda uygulaması

Uygulamada Çarkıfelek adı verilen eğlenceli ve kazandıran bir oyun vardır. Çevirmeli olan bu oyunu oynayanlar çeşitli hediyeler kazanmaktadır. Çarkıfelek için öncelikle uygulamayı indirmek gerekiyor. Ardından numarayı yazıp sisteme giriş yapılmalıdır. Giriş yapıldığında sağ üst kısımda menü olduğu görülecektir. Menüdeki Bana Ne Var kısmı tıklanmalıdır. Çarkıfelek oyunu oynandığında uzun süre kullanılabilecek yüksek miktarda bedava internet kazanılabilir.

Oyunda çevrilen bir çark var. Bu çark çevrildiğinde sistematik olarak dönmeye başlıyor. Çark durduğunda denk gelen çeşitli hediyelerin adları yazılıdır. Çark durduğunda hangi hediyeyi işaret ediyorsa abone o hediyeyi alıyor. Kazanılan ödül hiçbir ücret ödemeden hemen kullanılabiliyor. Çark oyununda hediye olarak sadece bedava internet veya dakika verilmiyor.

Hediyeler arasında büyük e-ticaret sitelerinde kullanılabilecek indirim kuponları da bulunmaktadır. Bedava internet seçenekleri hediyeler arasında daha yüksek bir orana sahiptir. Aboneler her hafta çarkıfelek oyununu oynayabilmektedir. Bedava internet daha fazla olduğundan dolayı iki haftada bir internet hediyesi gelme ihtimali oldukça yüksektir. Vodafone Yanımda uygulaması ile yapılabilecek diğer işlemler şunlardır;

 • Bakiye menüsünden güncel bakiye sorgulaması yapılabilir. En son ne zaman yükleme yapıldığını, ne zamana kadar yükleme yapılmazsa hattın kapatılabileceği bakiye menüsünden öğrenilebilir.
 • İndirim ve kampanyalar uygulamadaki Avantaj Cepte kısmından öğrenilebilir. Avantaj Cepte tıklanarak güncel kampanya ve indirimler hakkında bilgi edinilebilir.
 • SMS veya internet paketi bitenler Ek Paket Al kısmından bir iki tıkla rahatlıkla ek paket alabilirler. Farklı paketlerin sunulduğu Ek Paket Al kısmından aboneler kendilerine uygun olanı satın alabilirler.
  Tarifem ve Kullanım Detaylarım kısmından faturalı ve faturasız bütün aboneler güncel tarifeleri görebilirler. Kullandığı tarifede kalanları görerek tarife değişikliği yapabilirler.
 • Cihaz Alma ve Puan Durumu sorgulama bölümünden tarifeye ek ücretlendirme ile alınabilecek telefonlar ve puanlar hakkında bilgi edinilebilir. Yeterli puanı olanlar faturalarına ek ücret eklenerek telefon alma fırsatı elde ederler.
 • Ödenmiş veya ödenmemiş olan bütün faturalar Faturam kısmından öğrenilir. Ayrıca Faturam’dan TL yüklemesin yapılıp fatura ödeme tarihi öğrenilerek fatura kesim tarihinde değişiklik yapılabilir.
 • Fatura ödemeleri Borç Ödeme kısmından yapılabilir. Son ödeme tarihleri görülebilen faturaların ayrıntıları incelenebilir.
 • Davet Et Kazan kısmı kullanılarak bedava 3 GB internet kazanılabilir. Arkadaşını operatöre davet edenler hem kendileri hem davet ettikleri kişiler 3 ay boyunca kullanabilecekleri 3 GB internet kazanırlar. Davet Et kısmına basılarak arkadaş daveti gerçekleştirilir.
 • Bana Ne Var bölümünde bulunan çark çevrilerek hediyeler kazanılabilir. Hediyeler arasında bedava internet, büyük e- ticaret mağazalarından indirim kuponu ve çeşitli indirimler bulunmaktadır.
 • Servisler bölümünde kullanılan Vodafone servisleri görülür. Yeni servislere abonelik bu kısımdan yapılır. Aynı zamanda var olan servislerin iptali de Servisler kısmından yapılır. Şimdi Ara, asistan, Arayanı Dinlet, Arayan Kim gibi birçok servisin iptali ve üyeliği Servisler bölümünden gerçekleştirilir.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Nedir?

Günümüzde insanlar eğitimlerini, işlerini ve ticaretlerini internet üzerinden yapmaktadır. Kullanım oranının yüksek olmasından dolayı internete çok ciddi ihtiyaç duyulmaktadır. Bazen kullanılan paketlerin internetleri yeterli olmadığında ek internet alımı gerekir. Vodafone, kampanyalarıyla abonelerine bedava internet vermektedir. 8 GB bedava internet kampanyası çok fazla talep görmektedir. Rağbet gören Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Nedir? Nasıl yapılır? Şartları nelerdir? Gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Nedir?


Vodafone 8 GB bedava internet
kampanyasından her abone bir defa yararlanabilmektedir. İnternet hediyesini alabilmek için bazı işlemleri daha önce yapmamış olmak gerekir. 8 GB hediyeden ilk ay ücretsiz yararlanan aboneler ikinci ay kullanımında belli bir ücret ödemektedir. Fakat aboneler ilk ayın bitimine bir iki gün kala iptal ederlerse ikinci ay ücret ödeme derdinden kurtulurlar. 8 GB internet paketi 2 GB olarak güncellenmiştir.

Vodafone Bedava 8 GB Nasıl Yapılır?

Bedava internet söz konusu olunca nasıl yapılacağı merak edilir. Vodafone bedava 8 GB nasıl yapılır? Olduğu öğrenildiğinde anında bedava interneti kullanma fırsatı elde edilir. Her abonenin kampanya kapsamındaki bedava internetten yararlanabilme şansı sadece bir defadır. 8 GB interneti alabilmek için yapılması gereken işlem;

vodafone bedava 8 gb internet nasıl yapılır
 • Telefonun kısa mesaj kısmına girilir.
 • Kısa mesaj kısmına Super8GB yazılır. (Güncellendiğinden dolayı yeni kampanyalarda kısa mesajın Super2GB olarak yazılması gerekir)
 • Yazılan kısa mesaj 3636’ya gönderilir.
 • Bedava internet bilgilendirme mesajından sonra otomatik olarak abonenin hattına yüklenir.

Her abone kampanyadan bir defa yararlanabilecektir. İkinci ay 8 GB yüklendiğinde ücret ödenmesi gerekecektir. Aboneler ikinci ay 8 GB yüklediklerinde kendilerine hediye olarak 2 GB internet verilecektir. İlk ayın son günlerinde 8 GB’lık internet paketi iptal edilirse ikinci ay ücret ödenmez. İptal etmek isteyen aboneler olabilir. İptal işlemi şu şekilde yapılır;

 • Telefonun mesaj kısmına IPTAL SUPER2GB yazılıp 3636’ya gönderilmesi gerekir.

İptal işlemi mesajla gerçekleştirilmezse müşteri hizmetleri aranabilir. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulaması kullanılarak da paket iptal edilebilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti ile TEST çözerek ayrıca Vodafone kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.