VODAFONE

Vodafone Doldur Paketleri (Ek internet)

Vodafone Doldur Paketleri ile, interneti biten kullanıcılarına yardıma koşuyor. Sizlerinde ” internet, sms ve dakika” haklarınız bittiyse Örnek: DOLDUR 1 GB ‘’ yazıp 7000′e göndererek ek internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi Vodafone Doldur paketlerine bir göz atalım.

Vodafone Doldur Paketleri

Vodafone kullanıcıları Vodafone Doldur Paketleri sayesinde internetlerini, dakikalarını ve SMS’lerini bitirmiyorlar. Bir anda internete bağlanmanız, bir anda birine telefon etmeniz ya da SMS yolu ile birilerine ulaşmanız gerekebilir. Bu durumlarda paketinizin bitmiş olması halinde Vodafone Doldur Paketleri sayesinde tekrar internete girmeye, arama yapmaya ve mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. Vodafone doldur paketleri;

  • Doldur 1 GB
  • Doldur 500 DK
  • Doldur 1000 SMS

Gibi paketler olmaktadır. Vodafone kullanıcıları istedikleri paketi seçip 7000’e sms atmaları halinde kolay bir şekilde paketleri elde edebilirler.

Vodafone Doldur Paketi Nasıl Yapılır

Vodafone kullanıcılarının dakikalarının, internetlerinin ya da SMS haklarının bitmesi durumunda Doldur paketleri yardımlarına koşmaktadır. Çeşitli GB, dakika ve sms seçeneklerinden ihtiyaçları olanını müşteriler istedikleri zaman elde edebilirler. Vodafone Doldur Paketi yapımı ya da satın alımı için kişilerin yapmaları gereken şey istedikleri içerik ve miktarına göre 7000’e mesaj atmaktır.

Vodafone Doldur Paketi Nasıl Yapılır

Örneğin internetiniz bitmiş ise 1 GB’tan başlayan 7 GB’a kadar uzanan bir seçenek listesi olacaktır. Seçtiğiniz GB’a göre 7000’e mesaj atılması gerekmekte. Örneğin ‘’DOLDUR 1 GB ‘’ yazıp 7000’e gönderilmeli. Dakikaya ihtiyaç duyanlar örneğin ‘’DOLDUR 500 DK’’ yazıp 7000’e göndermeli, SMS’e ihtiyacı olan kişiler ise ‘’DOLDUR 1000SMS’’ ya da ‘’DOLDUR 5000SMS’’ yazarak 7000’e göndermelidirler.

Vodafone Doldur 3 GB Nedir

Vodafone, kullanıcılarına farklı aralıklarda internet paketini Doldur Paketleri ile müşterilerine sunmaktadır. Bu internet paketleri sayesinde Vodafone hattı kullanıcıları ihtiyaç duydukları anda internet paketi yapabilirler. Bu internet paketlerinden birisi de Vodafone Doldur 3 GB paketi olmakta. İnterneti bitmiş ya da bitmek üzere olan kişiler ‘’DOLDUR 3 GB’’ yazarak 7000’e gönderip 3 GB’lık bir internet paketine sahip olabilirler. Vodafone Doldur 3 GB paketi ücreti 12 lira olmaktadır.

Vodafone Doldur 3 GB Nedir

Vodafone hattı kullanan kişiler hatlarında yeterli bakiye bulunması halinde oldukça kısa bir sürede internet paketlerine sahip olabilirler. Vodafone, kullanıcılarına Doldur Paketleri ile hem oldukça uygun bir ücretlendirme sunmakta hem de oldukça kolay bir şekilde ek paketler sayesinde internetlerinin bitmemesini sağlamakta.

Vodafone Doldur 7 GB Nasıl Yapılır

Vodafone Doldur internet paketleri 1 GB’tan başlayıp 7 GB’a kadar devam etmektedir. Vodafone’un müşterilerine sunmuş olduğu GB paketlerinin çeşitli GB’larda olmaları sayesinde müşteriler ihtiyaçları olan internet paketini rahatça bulabilir ve kolayca o paketi hatlarına tanımlatabilirler. Vodafone Doldur 7 GB paketinde de müşterilerin yapmaları gereken şey DOLDUR 7 GB yazıp 7000’e kısa mesaj atmaktır.

Vodafone Doldur 7 GB

Müşteriler 7000’e kısa mesaj attıktan sonra hesaplarında yeterli bakiye bulunması durumunda paket Vodafone tarafından kısa bir sürede hesaplarına tanımlanacaktır. Vodafone Doldur Paketleri’nin bir diğer avantajı da, aynı ay içerisinde önceden bir Doldur paketini satın almış kişiler o paketin de bitmesi durumunda yeniden bir Doldur paketini satın alabilirler.

Vodafone Doldur 5 GB Nasıl Yapılır

Vodafone’un Doldur paketi içerisinde müşterilerine sunmuş olduğu internet paketlerinden bir başkası da Vodafone Doldur 5 GB paketi olmakta. Vodafone hattı kullanıcıları internetleri bitmesi durumunda diğer Doldur internet paketlerinden yararlanabilecekleri gibi Vodafone Doldur 5 GB paketinden de istedikleri gibi yararlanabilirler.

Vodafone Doldur 5 GB Nasıl Yapılır

Vodafone Doldur 5 GB paketini hatlarına tanımlatmak isteyen Vodafone kullanıcılarının yapmaları gereken şey diğer Doldur paketlerinde de olduğu gibi 7000’e mesaj atmak. DOLDUR 5 GB yazıp 7000’e mesaj atmaları halinde Vodafone kullanıcılarının hesaplarında yeterli bakiye bulunması halinde paket hatlarına hızlı bir şekilde Vodafone tarafından tanımlanacaktır. Vodafone Doldur 5 GB paketinin ücreti 18 TL olmaktadır. Hesaplarında 18 TL bulundurmaları durumunda isteyen bütün müşteriler bu paketten yararlanabilirler.

ÖNEMLİ NOT :  Doldur Paketi olanlar ayrıca Vodafone Seviyorum Testi cevaplayarak da bedava internetlerini doyasıya kullanabilirler.

Sizlerde Vodafone kullanıcı iseniz, Vodafone TL Transfer işlemi nasıl yapılır? yazımızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.