EVDE İNTERNETVODAFONE

Vodafone (EBA) Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Eba İnternet

Vodafone, korona virüs uzaktan eğitim kapsamından online eğitime geçen öğrenciler için faturalı, faturasız, kurumsal ve bireysel hatta sahip bütün kullanıcılara eba ücretsiz internet imkanı sunmaktadır. Vodafone Eba Ücretsiz İnternet nasıl alınır? Gelin birlikte inceleyelim….

 • Vodafone Televizyon aboneleri, İlkokul, Ortaokul, Lise kanallarını ve TRT EBA TV’yi ücretsiz izleyebilirler.
 • Vodafone, Milli Eğitim Bakanlığının yeni eğitim-öğretim yılı için aldığı karar ile birlikte uzaktan eğitime geçen öğrencilere verdiği 3 GB internet hakkına ek olarak 3 GB daha internet kullanım hakkı vermiştir.
 • Vodafone ile her ay 6 GB internet kullanarak online eğitimlere katılabilirsiniz.
 • Verilen internet, eba.gov.tr ve EBA uygulamasında kullanılması için 31 Aralık 2020 tarihine kadar Vodafone hattına sahip kullanıcılara otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır

vodafone eba internet nasıl alınır

Tüm dünyayı sarsan Covid-19 yayıldıktan sonra dünya genelinde farklı uygulamalara gidildi. Gerek okul, gerekse iş vb. uygulamaların değiştirildiği salgın hastalık nedeniyle okullar da uzaktan eğitim sistemine geçiş yapmaya başlamıştır. EBA Ücretsiz internet sayesinde, internet sorunu yaşamadan çocuklarınızın tüm derslerini kolaylıkla takip edeceği sistem, ayağınıza kadar geldi. Ülkemizde uygulanan bu yöntem sayesinde hemen her öğrenci kendi evinde derslere erişme imkanına sahip oluyor. Vodafone Eba Ücretsiz İnternet Paketi için;

 • Vodafone’un öğrencilere sunduğu 3GB + 3GB internet hakkına sahip olmak için herhangi bir ek işlem gerekmemektedir.
 • Vodafone kendi kullanıcıları için EBA ayarlarını otomatik olarak düzenlemiştir.
 • Öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı’na ait olan EBA mobil uygulaması ve eba.gov.tr web adresine girerek kolayca eğitim platformlarına ulaşabilecektir.
 • Faturalı veya faturasız bütün Vodafone kullanıcılarının 6 GB’lik internet hakları abonelerin hatlarına tanımlanacaktır.
 • Vodafone hattına sahip kişiler diğer operatörler gibi herhangi bir SMS veya başvuru yapmadan eğitim almaya başlayabilirler.

Bunun dışında EBA ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde Vodafone Müşteri Hizmetlerini ” 0542 542 00 00 arayarak, müşteri temsilcilerinden gereken desteği alabilirsiniz.

Vodafone EBA İnternet Ne Zaman Tanımlanır

Vodafon hattına sahip kullanıcılar, internet hakkına sahip olmak için herhangi bir tanımlanma süresi beklemek zorunda değildir. Okullar uzaktan eğitime geçtikten sonra ki dönemlerde MEB’in vermiş olduğu karar sonucunda, tüm operatörler bu uygulamadan yararlanmaya başlamıştır. Ülkemizin korunma kapsamı, Vodafone EBA için de korunma kapsamı ile birleştirilerek, çocuklarımız evde sağlıklı bir şekilde ders dinlesin diye sizlere sınırsız hizmet etmekten mutluluk duyarız. EBA internet tanımlaması ve EBA’ya bağlanmak için izlemeniz gereken bazı adımlar söz konusudur. Bu adımlar;

 • EBA mobil uygulamasına ve eba.gov.tr adresine girildiği taktirde eğitimlere doğrudan bağlanma mümkün olacaktır.
 • Vodafone bu tanımlama işlemini diğer operatörlerin aksine kendisi otomatik olarak yapmaktadır.
 • Eğer internet hakkınız otomatik olarak tanımlanmadıysa, Vodafone müşteri hizmetlerini 0542 542 00 00 numaralı telefon numarasından arayarak Vodafone müşteri temsilciliğinden bilgi alabilirsiniz.
 • Öğrencinin dersleri için kullanmanız gereken site olan eba.gov.tr adresine girildiği takdirde eğitimlere doğrudan bağlanma mümkün olacaktır.

Vodafone EBA İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli

Vodafone, Korona virüs tedbirleri kapsamında uzaktan eğitime geçen öğrenciler için 2020 Mart ayı itibari ile müşterilerine ücretsiz internet vermeye başlamıştır. Tedbirler kapsamında evde ders almaya başlayan çocuklar için, ders ihtiyaçlarını karşılayacak internet hizmeti sunulmuştur. EBA Ücretsiz 6GB internet paketi, Vodafone tarafından aylık olarak verilmektedir.

Vodafone tarafından hattınıza tanımlanan 6 GB internet paketini 1 ay boyunca kullanılabilirsiniz. EBA paketi, 31 Aralık 2020 tarihine kadar Vodafone tarafından her ay düzenli olarak yenilenmeye devam edecektir. Sonraki dönemlerde gelen kararlar doğrultusunda kullanım süresi artabilir. Yeni korunma tedbirleri için genelgeler yayınlanırken; çocuklarımızın eğitimden geri kalmaması için Vodafone, tüm imkanlarını sonuna kadar kullanmaya devam edecektir. Yenilenme işlemi için herhangi bir başvuru veya kısa mesaj atmanıza gerek yoktur.

Ayrıca Vodafone Kullanıcılarımız “ Vodafone Bedava internet ” kategorimizi takip ederek, en güncel vodafone kampanyalarından haberdar olabilirler.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu