VODAFONE

Vodafone: Fanta (1 GB) Bedava İnternet Kazan

Vodafone Fanta 1 Gb bedava internet kampanyası ile kullanıcılarını bedava internete doyurmaya devam ediyor. Fanta Kapaklarından çıkan kod ile sizler de internet keyfini sürdürebilirsiniz.

Vodafone Fanta 1 GB Kampanyası Nedir?

Yaptığı kampanyalar ve yenilikçi hareketlerle her yaştan, her meslek grubundan kişilerin beğenisini kazanan Vodafone büyük şirketlerle yaptığı ortaklıklar ile de müşterilerine oldukça iyi imkanlar sunmaktadır. Yaz gibi dopdolu ve cıvıl cıvıl kampanyalarına bir yenisini ekleyen Vodafone Coca Cola firmasıyla da bir ortaklığa giderek Vodafone Fanta1 GB bedava internet kampanyası ile dikkatleri oldukça çekti.

Daha öncede pek çok firmayla yaptığı ortaklıklarla müşterilerini sevindiren Vodafone bu defa müşterilerinin bir taşla iki kuş vurmasını sağlamıştır. Yazın bu sıcak günlerinde buz gibi fanta ile serinlerken internet paketleriyle de iletişiminiz hiç kesilmeyecektir. Plajda ya da sokakta nerde olursanız olun bu internet paketleri sayesinde Vodafone müşterileri daima internetlerini, kotalarını düşünmeden kullanabilecektir.

Üstelik Vodafone yaptığı bu kampanya da koşulları oldukça basit tutmuştur. Yaptığı iş birliği belirli Fanta şişelerinin altından şansınıza çıkacak olan internet paketleri şeklinde planlanmıştır. Aldığınız her Fanta şişesinin kapağından bir adet 1 GB internet paket kodu çıkacağı garantidir. Müşterilerini düşünen ve onların iyiliği için çalışmalar yürüten Vodafone verdiği hediyelerle müşterilerine Vodafone’lu olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissettirmektedir.

Vodafone 1 GB Kampanyasının Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Şirketler zaman zaman yaptığı karşılıklı anlaşmalar ile birbirilerinin müşterilerini aralarında paylaşacak şekilde kampanyalar ortaya koyarak müşteri kitlelerini artırmaya yönelik projeler yürütmektedir. Bu projeler başta biraz karşılıklı veri paylaşımı şeklide görüldüğünden göz korkutsa da aslında iki ayrı platformunda müşterilerinin işine yarayan oldukça karlı projelerdir. Size gelebilecek bir zarar söz konusu olmadığından güvenle katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız katılımda sizden istenilen bilgiler oldukça sade ve bir şekilde ulaşmak isteyen kötü niyetli bir kişi olursa dahi firmalardan bağımsız şekilde zaten rahatlıkla ulaşacağı zararsız bilgilerdir. Ve kampanyayı yürüten firmalarda oldukça köklü firmalar olduğundan veri sızıntılarına karşı oldukça hassas ve müşterilerine değer veren firmalar olduğundan bilgilerinizin kötü amaçlı kişilerin eline geçmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Verdiğiniz zararsız bilgilerle katılacağınız bu ücretsiz kampanyaların size geri dönüt olarak getireceği tek şey istediğiniz şekilde kullanacağınız data paketleri olacaktır. Zaten katıldığınız kampanyaların bilgilerini okursanız firmaların hem sizin haklarınızı hem de kendi haklarını kanun nezdinde korumaya aldığını görebilirsiniz. Eğer elinizde bir kod var ve başıma bir şey gelirse? Korkusu yaşıyorsanız bu korkularınızdan sıyrılıp kampanyaya katılmanızı tavsiye ederiz.

Vodafone Fanta 1 GB Başvuru Koşulları Nelerdir?

 • Bu kampanyaya katılabilmek için Vodafone müşterisi olmanız şarttır.
 • Katılım kodları sadece Fanta teneke kutularının altından açma haklarının içine yazılı olarak çıkmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak istiyorsanız 18 yaş üstünde olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya Vodafone tarafından 1000 aboneyi kapsayacak şekilde planlanmıştır.
 • Detaylı bilgi için Fanta resmî sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamından yapılacak çekiliş sonucu kazanan şanslı Vodafone kullanıcılarının telefonlarına her ay 1 GB olmak üzere 6 ay boyunca internet paketi gönderilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için uygun görülen siteye kayıt koşulu bulunmaktadır.
 • Açma halkasının altında ki her bir kod bir katılım hakkı anlamına gelmektedir.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Çekiliş sonucu belirlenen asil üyelere ulaşılamadığı taktirde hakları bir sonraki kişiye devredilecektir.
 • Kazanma şansı gönderilen kod oranına bağlı olarak artış göstermektedir.
 • Kodlar sadece Türkiye içinde yaptığınız data kullanımlarında geçerli olacaktır.

Vodafone Fanta 1 GB Kampanyasına Nasıl Katılırım?

İnternet paketi çekilişine katılmak için Coca Cola tarafından oluşturulmuş dahadaha.com isimli siteye kayıt olmanız ve dahadaha uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Çünkü bu uygulama üzerinde bulunan cüzdan sayesinde çekiliş kodlarınızı girdikçe katılım haklarınızı biriktirebilirsiniz. Ayrıca yapılacak olan duyurularda yine bu uygulama üzerinden size ulaşacaktır. Çekişlerin resmi sonucu İse Coca Cola firmasının resmî sitesinde ilan edilecektir. Bu sebeple siteye zaman zaman göz atmayı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Vodafone Fanta 1 GB Kampanyasına katılmak için, Sekiz haneli kodu uygulama ya da site üzerinden girdikten ve sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra size sorulan üçüncü kişilerle bilgileriniz paylaşılsın mı ve bilgilendirme mesajlarını istiyor musunuz kutucuğunu da tercihinize göre işaretledikten sonra size gelecek olan onay mesajıyla kampanyaya katılımınız tamamlanacaktır. Bundan sonra sizin hattınıza tanımlanan data paketini kullanabilirsiniz.

Katılım süresi bitim tarihi 15 Ağustos şeklinde planlanmıştır. 15 Ağustostan sonra kampanya biteceği için bir kazanım elde edemeyeceksiniz. Detaylı bütün bilgiler dahadaha.com internet sitesinde mevcuttur incelemek isterseniz siteye gidip inceleyebilirsiniz ya da Coca Cola iletişim telefonundan da arayıp müşteri temsilcilerinden bilgi almanızda mümkündür. Vodafone ile yapılan bu anlaşma sonunda kazanılan bütün dataları kullanmak için 24 saatiniz olduğunu da hatırlatmamız gerekir.

Vodafone Fanta1 GB Kampanyasında Olabilecek Problemler

Kampanyaya katılım gösterseniz dahi dikkat etmeniz gereken birçok husus bulunmaktadır. Yapılan her şey dijital platformlar üstünden gerçekleştiği için oluşacak gecikmeler ve hatalar sizin kampanya dışı kalmanıza sebebiyet verebilir. Bu sebeple size gelen bildirim mesajlarına dikkat etmeli gönderdiğiniz kodların yerine ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili mutlaka SMS mesajı gelmiş mi kontrol etmelisiniz.

Peki kampanyaya katıldım sanırken aslında gönderdiğiniz hiçbir kod gitmemiş sonucu ne olur? Maalesef böyle bir durumda Coca Cola firması yapılan kampanyada ki bütün hakları saklı tuttuğunu kendi dışında doğacak bütün aksiliklerden dolayı sorumluluk kabul etmediğini açıkça belirtmiştir. Bu sebeple bu gibi bir durumda eğer dikkatli davranmazsanız verdiğiniz bütün emeğiniz boşa gidebilir. Gönderdiğiniz kodları iyi takip etmeli ve gerekli durumlarda Coca Cola firması ile iletişime geçmelisiniz.

Vodafone oldukça iyi bir kampanyayı müşterilerin ilgisine sunmuştur. Vodafone’nun verdiği ilgi çekici paketlerden biri olan Vodafone Fanta 1 GB paketini kaçırmamanızı ve sık sık tekrarlanan bu kampanyaları kaçırmamak için takipte kalmanızı öneririz. Vodafone müşterilerinin iyiliği için çalışan ve elinden gelen yardımlarla müşterilerinin imdadına koşan bir firma olarak ortak kampanyalarını sürdürecek ve müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam edecektir.

Dikkatinizi Çekebilir: Vodafone Cep Lira Transferi

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu