VODAFONE

Vodafone Günlük İnternet Paketleri (Faturalı, Faturasız)

Vodafone Günlük İnternet Paketleri ile sizler de artık internettiğiniz bittiğinde günü birlik faturalı faturasız hattınıza ek internet paketleri alabilirsiniz.

Vodafone Günlük İnternet Paketleri

Vodafone, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda daha kalite bir hizmet sunmak için abonelerine mobil internet paketleri oluşturmuştur. Oluşturulan paketler, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına yönelik çeşitlendirilmiştir. Bu paketler arasında en çok kullanılan paketler, Vodafone Günlük İnternet paketleridir. Günlük internet paketleri, kullanıcıların gün içerisinde kısa işlemlerini gerçekleştirmeleri için oluşturulmuş paketlerdir. Günlük internet paketlerinin fiyatları oldukça uygundur. Günlük internet kullanım kotaları 150 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB ve 3 GB ve 5 GB’tır.

Vodafone Günlük İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Avantajlı günlük internet paketlerinden yararlanmak için, faturalı ve faturasız hat sahipleri; 

 • Online Self Servis ile ek paket satın alabilirsiniz.
 • Ek paket almak isteyen faturalı veya faturasız kullanıcılar, 7000’a kısa mesaj atarak veya 7000 Sesli Yanıt Servisini arayarak ek paket alabilirler.
 • Online adresten işlem yapmak isteyen kullanıcılar ise, www.vodafone.com.tr ‘ye girerek,
 • Tarifeler bölümünde çıkan Faturalı – ek paketlere tıklayarak paketlerini aktif hale getirebilirler.

Vodafone Yanımda Uygulamasını mobil cihazınıza indirerek, Ek Paket Al – İnternet menüsüne girerek paket satın alabilirsiniz.

Vodafone Günlük İnternet Paketi Sorgulama

Vodafone Günlük internet Sorgulama


Günlük internet paketi
kalan kullanımlarını sorgulamak için, büyük harflerle KALAN yazıp 3636‘ya SMS gönderebilirsiniz. Gönderilen kısa mesajın ardından pakette kalan kullanım miktarı telefonunuza gelecektir. Kalan kullanım sorgulama işlemini hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri kullanabilmektedir. Günlük internet paketi yapmak veya kalan kullanım kotasını sorgulamak için atılan kısa mesajlardan işletim ücreti alınmamaktadır.

Vodafone Günlük İnternet Paketi Fiyatları

Vodafone Günlük İnternet Paketi Fiyatları

Faturalı ve faturasız günlük internet fiyatları, seçilen GB miktarına göre veya farklı sosyal medya mecralarına göre değişmektedir.  Vodefone’nin yaptığı kampanyalar sayesinde birçok internet paketinden faydalanabilirsiniz. Faturalı ve Faturasız paketler için ücret, kullanım hakkı ve kullanım yerleri değişmekle birlikte; Vodafone, müşterileri için en cazip internet fiyatları sunarak, iletişim kalitesini arttırıyor.

Vodafone Faturalı Günlük İnternet Paketleri

Vodafone Faturalı hatlar için günlük internet paketleri aşağıdaki gibidir;

1 Gün Geçerli 5 Gb İnternet Paketi: 12 TL
Günlük İletişim Pass İnternet Paketi: 2 TL
Facebook Twitter Paketi: 6 TL
Günlük 5 GB İnternet Paketi: 12 TL (Esnaf tarifelerine özel)
Günlük Sosyal Pass: 6 TL
Günlük Video Pass: 6 TL

Vodafone Faturasız Günlük İnternet Paketleri

Vodafone operatör kullanan faturasız hat sahipleri için, faturasız günlük internet paketleri aşağıdaki gibidir;

 • Günlük Sosyal Pass: 6 TL
 • Günlük Video Pass: 6 TL
 • Günlük 500 MB: 3 TL
 • Günlük İletişim Pass: 2 TL

Vodafone Günlük EK İnternet Paketleri

Vodafone Günlük EK İnternet Paketleri


Vodafone günlük internet paketleri
kullanım ve kullanılmak istenen GB çeşitlerine göre değişmektedir. Bu paketlerden kendinize veya ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Vodafone günlük internet paketlerinden bazıları şöyledir;

Vodafone Faturasız Ek İnternet Paketleri

 1. Günlük Sosyal Pass Paketi, en çok kullanılan paketlerden biridir. Paket ücreti 6 TL’dir. Faturasız aboneler 1 gün boyunca İnstagram, Twitter ve Facebook uygulamaları için Sosyal Pass Paketlerini tercih edebilirler. Paketten yararlanmak için, büyük harflerle GÜNLÜK SOSYAL PASS yazıp 7000’e mesaj göndermeniz yeterlidir.
 2. Günlük Video Pass Paketi, 6 TL karşılığında, Youtube ve İzlesene gibi video uygulamalarında kullanılabilir. Video Pass Paketi için büyük harflerle GÜNLÜK VİDEO PASS yazarak, 7000’e mesaj atabilirsiniz.
 3. Günlük İletişim Pass Paketi, 1 gün boyunca Whatsapp ve Facebook Messenger’da geçerli iletişim paketidir. Paket ücreti 2 TL’dir. Paketten yararlanmak için, büyük harflerle GÜNLÜK İLETİŞİM PASS yazarak, 7000’e mesaj atmanız yeterlidir.
 4. Günlük 500 MB internet paketi günlük 3 TL karşılığında hattınıza tanımlanacaktır. 500 MB İnterneti 1 gün boyunca istediğiniz uygulama ve web sitesinde kullanabilirsiniz. 500 MB internet paketinden yararlanmak için, büyük harflerle GÜNLÜK 500 MB yazarak, 7000’e masaj atmanız gerekmektedir.

Vodafone Faturalı Ek İnternet Paketleri

 1. Günlük 500 MB İnternet Paketi: Ücreti 3 TL’dir. Pakette sunulan internet miktarı 500 MB’tır. Paket bittikten sonra tekrar yenilenmez. Günlük 500 MB İnternet Paketine sahip olmak için, büyük harflerle GÜNLÜK 500 MB yazarak 7000’e mesaj atabilirsiniz.
 2. Günlük İletişim Pass İnternet Paketi: Ücreti 1 TL’dir. Bu paketi tercih eden kullanıcılar, 1 gün boyunca Facebook Messenger ve Whatsapp uygulamalarını sınırsız kullanabilirler. Günlük iletişim Pass İnternet paketi için, büyük harflerle GÜNLÜK İLETİŞİM PASS yazarak 7000’e mesaj atmanız yeterlidir.
 3. Günlük 5 GB İnternet Paketi için 12 TL ödenmeniz gerekmektedir.1 gün boyunca 5 GB internet paketini istediğiniz web adresleri veya mobil uygulamalarda kullanabilirsiniz. Günlük 5 GB internetten yararlanmak isteyen faturalı kullanıcılar, büyük harflerle GÜNLÜK 5 GB yazarak 7000’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca bana Günlük internet yetmez mi diyorsun? O halde; Vodafone Aylık internet paketleri adlı makalemiz işinize yarayabilir.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu