VODAFONENASIL YAPILIR

Vodafone (Hızla Kazan) Nedir?

Vodafone Hızla kazan nedir? Vodafone mobil hat abonelerinin eğlenceli soruları doğru bilerek, Vodafone kullanıcılarına özel hediye internet paketi kazandıran bir bilgi yarışmasıdır.  Hızla Kazan‘a üye olan kullanıcılar, üye oldukları an itibari ile bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet paketi kazanırlar.

Vodafone Hızla Kazan

Kullanıcılar, 1 hafta boyunca doğru cevapladıkları sorular karşısında hediye puanlar kazanır ve bu puanlar daha sonra GB’a dönüştürülebilir. Hızla Kazan‘a üye olan bütün kullanıcılar her gün hizlakazan.com adresine girerek 6 farklı sorudan oluşan bilgi yarışmasına katılabilirler.

Vodafone Hızla Kazan’a Kimler Katılabilir

Vodafone ve Türk Telekom Kullanıcıları, Hızla Kazan Yarışmasına katılabilir. Vodafone faturalı ve faturasız mobil hat servisi kullanıcıları, Vodafone Hızla Kazan üyeliğini oluşturduğu takdirde bu servisten kolayca yararlanacak ve bedava internet kazanmaya hak kazanacaklardır.

Vodafone Hızla Kazan Üyeliği

Vodafone Hızla Kazan servisinden faydalanmak ve ücretsiz internet kazanmak için öncelikle bir takım adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu adımlar için Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek;

  • Büyük harflerle HIZLA yazıp 5109’a SMS atabilirsiniz.
  • Online başvuru yapmak isteyen Vodafone kullanıcıları ise aşağıdaki adımları takip edebilirler;
  • http:/hizlakazan.com web adresine girerek üyelik başlatabilirsiniz.

Vodafone Hızla Kazan Bilgi Yarışması

Vodafone Hızla Kazan Bilgi Yarışması

Vodafone Hızla Kazan Bilgi Yarışmasında, kullanıcılara her gün 6 farklı soru sorulur, sorulan sorular için yanıtlama süresi 60 saniyedir, yani 1 dakika içerisinde size sorulan bütün sorulara cevap vermeniz gerekmektedir.  Doğru cevaplanan her soru için yarışan kişiye 10 puan verilir. Kazanılan puanlar daha sonra kullanılmak üzere GB’a dönüştürülür.

Vodafone Hızla Kazan Servisi Ücreti

Hızla Kazan Bilgi Yarışması için kullanıcılardan, vergiler ile birlikte aylık 36TL üyelik ücreti alınmaktadır. İptal edilmeyen üyelikler, her ay düzenli olarak 36TL karşılığında tekrar yenilenecektir. Üyelik oluşturma esnasında, kullanıcıların hattında yeterli bakiyesi yok ise Hızla Kazan Servis üyeliği gerçekleşmeyecektir.

Vodafone Hızla Kazan Servisi Taahhüt

Vodafone Hızla Kazan Servisi Taahhüt

Hızla Kazan Servisine üye olduğunuz takdirde, herhangi bir taahhüt altına girmenize gerek yoktur. Sadece aylık 36TL üyelik ücreti ödeyerek Hızla Kazan üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz. Üyeliği iptal ettiğiniz durumda Vodafone Hızla Kazan Servine herhangi bir taahhüt ile bağlı kalmadan servis kullanımını sonlandırabilirsiniz.

Hızla Kazan Servisi aylık ödeme ile faydalanılan bir servistir, bu sebeple herhangi bir taahhüt koşulu yoktur.

Vodafone Hızla Kazan Yurtdışında Kullanılabilir Mi?

Vodafone Hızla Kazan Yarışma Servisi, sadece Türkiye sınırları içerisinde kullanılan bir servistir. Türkiye haricinde, Yurtdışında bulunan ve bu servisten yararlanmak isteyen Vodafone kullanıcılarının ise, Standart Roaming tarifelerinin olması gerekmektedir.

Vodafone Hızla Kazan Üyeliği Nasıl İptal Edilir

Vodafone Hızla Kazan Üyeliği İptal Etme

Vodafone Hızla Kazan servisini iptal etmek isteyen kullanıcılar, büyük harfler ile IPTAL HIZLA yazarak 5109’a SMS atabilirler. Hızla Kazan servis üyeliğinizi iptal etmediğiniz durumda, servisi kullanmasanız bile üyeliğiniz her ay düzenli olarak yenilenecektir. Üyeliklerin yenilenme anında hat sahibinin yeterli bakiyesi yok ise üyelik işlemleri gerçekleşmeyecektir.

Vodafone Hızla Kazan Müşteri Hizmetleri

Hızla Kazan servisi için farklı bir müşteri hizmetleri servisi bulunmamaktadır. Hızla Kazan servisi ile ilgili sorularınız ve problemleriniz için Vodafone Müşteri Hizmetleri 0542 00 00‘ı arayarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Online olarak müşteri hizmetlerinden yardım almak için, https://www.vodafone.com.tr Yardım Destek adresine girerek bilgi alabilirsiniz veya Vodafone Yanımda Uygulamasını yükleyerek de bize ulaşabilirsiniz.

Vodafone Hızla Kazan Servisi Şikayet

Vodafone Hızla Kazan servisine yönelik gelen şikayetlerin büyük çoğunluğu, Vodafone tarafından çözüme kavuşturulmaya çalışılmaktadır. Vodafone müşterileri tarafından yapılan şikayetler genellikle müşteri bilinçsizliğinden kaynaklı olmaktadır. Gelen şikayetler içinde, çoğunlukla Vodafone tarafından müşteriye gönderilen bilgilendirici mesajlara rağmen, müşterinin mesajı detaylıca okumaması ve gelen birtakım üyelik mesajlarını onaylayarak, üye olduklarının farkına varılmamasından kaynaklı oluşuyor.

Kullanıcılar, kendilerine gönderilen kodun ne olduğunu okumadan, üyeliği doldurarak girip onaylıyor. Fakat bunun bir üyelik işlemi olduğunu fark etmiyor. Hızla Kazan Servisi olarak yeterli bilgilendirme yapıldığı halde kullanıcılar bedava internet kazanmak için gelen kodu kontrol etmeden giriyor ama üyelik oluşturduğunun farkına varmıyor. Sorun ve şikayet oluşmaması için internet üzerinden soruları yanıtlamadan önce gönderilen mesajı iyice okumanızı tavsiye ediyoruz.

Vodafone Hızla Kazan

Vodafone Hızla Kazan “Ekşi Yorumları”

Hızla Kazan Servisinin Ekşi sitesinde bulunan yorumları çoğunlukla, şikayet sitelerinin aksine bilinçsizce soruları yanıtlayıp bedava internet kazanmaya çalışan kullanıcılara yönelik eleştirilerden oluşmaktadır. Ekşi kullanıcılarının birçoğu yazan fiyata dikkat etmeden üyelik gerçekleştirip daha sonra şikayetçi olan kullanıcıları eleştirmiştir.

Şikayet sitelerinde olduğu gibi burada da fiyatı okumadan üye olan kullanıcılar sorunlarını dile getirmiştir. Şikayetlerini dile getiren üyelere diğer ekşi sözlük üyeleri ise yaptıklarının bir hata olduğunu, orada yazan fiyata dikkat etmeleri gerektiğini belirtmişlerdir.

Ayrıca Vodefone Seviyorum Testi Kampanyası ile de Vodafone kullanıcı olmanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.