VODAFONE

Güncel Vodafone (Seviyorum) Testi ile Bedava internet Kazan 2022

Güncel Bedava İnternet 2022

Güncel Vodafone Seviyorum testi 2022 kampanyası ile kullanıcılarına 3 gb bedava internet kazandırıyor. Vodafone test sorularına cevap vererek sizlerde kampanya süresince (1 ay) hediye internetin tadını yaşayabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Nedir

2020 yılı itibariyle başlamış olan Vodafone Seviyorum İnterneti oldukça cazip seçenekleri sunan bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Peki Vodafone Seviyorum İnterneti nedir? Bu avantajlı kampanyaya katılım gösteren kullanıcılar; kendilerine yöneltilen ankete dahil olarak 3 GB Vodafone bedava internet paketi kazanma şansını yakalıyor! Vodafone abonelerinin memnuniyetini sağlamak için pek çok farklı kampanyaya imza atmaktadır. Böylece oldukça avantajlı paketleri abonelerine sunarak, onlara oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır!

Vodafone abonelerine özel olarak devreye soktuğu Vodafone Seviyorum İnterneti, temel bir test şeklinde karşımıza çıkıyor. Söz konusu test, katılımcılara sunulmuş anket sorularından oluşmaktadır. Elbette ki uygulanan test sayesinde aboneler nasıl bir internet kişiliğine sahip olmak noktasında da bilgi sahibi olur. Yani Vodafone abonelerine yönelttiği test sorularıyla onların eğlenerek vakit geçirmesini mümkün hale getiriyor. Böylece Vodafone aboneleri, hem eğlenerek hem de kendi internet kişiliklerini tanıyarak, bedava internet kazanmaktadır.

Vodafone’ya ait Seviyorum İnterneti kampanyasına dahil olan aboneler, kendilerine otomatik olarak yöneltilen sorulara birer birer yanıt verirler. Yanıtlar çoğu zaman eğlenceli sorulardan oluşur. Abonelerin sorulara yanıtlar vermesinden sonra 3 GB bedava internet kazanma hakkına sahip oldukları bilinmektedir. Böylece Vodafone abonelerine özel oldukça cazip bir fırsatı devreye sokarak, abonelerine güzel bir jest de yapmış olur!

Vodafone Seviyorum Testi Nasıl Yapılır?

Aboneler için oldukça avantajlı olan Vodafone Seviyorum İnterneti nasıl yapılır? Bu cazip kampanyaya dahil olmak için Vodafone Seviyorum İnterneti web sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ Buradaki sayfa aracılığıyla Vodafone’nin düzenlendiği ankete giriş yapmalısınız. Bu ankete dahil olmak için mutlaka ankete katılım göstermelisiniz! Anket sayfasına giriş yapmak bu kampanyaya dahil olmanın ilk adımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vodafone Seviyorum Testi Nasıl Yapılır

Vodafone ankete sayfasına giriş yaptığınızda ankete yer alan sorulara sırasıyla yanıt vermelisiniz! Bu arada ankete devam ederken size ankete devam edip etmeyeceğiniz de sorulmaktadır. Bu sorular sırasında tarafınıza 3 GB Vodafone bedava internet paketine dair bir teklif de sunulmaktadır. Size sunulan teklifi kabul ettiğinizde ise 3 GB bedava internet kazanmak konusunda önemli bir avantaja da sahip olabilirsiniz! Böylece bedava bir şekilde internet kazanma şansına da sahip olursunuz.

3 GB Vodafone bedava interneti almak için Vodafone abone numaranızı girmelisiniz. Numaranıza doğrulama kodu SMS olarak geldikten sonra size gelen kodu giriş yapmalısınız. Sonrasında ise ankete kaldığınız yerden devam ederek; 3 GB bedava internet kazanmak konusunda önemli bir avantaj da elde edebilirsiniz! Elbette ki 3 GB bedava interneti kazanmak için anketi tamamlamalısınız. Anketi tamamladıktan sonra Vodafone tarafından otomatik olarak bu avantajlı paket numaranıza tanımlanmaktadır.

Vodafone Seviyorum Testi Soruları

Vodafone Seviyorum Testi Soruları

Elbette ki Vodafone 3 GB bedava internet fırsatına sahip olmak için mutlaka Vodafone seviyorum testi nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını da biliyor olmalısınız! Vodafone Seviyorum İnterneti testini yapabilmek için birtakım sorulara yanıt vermeniz gerekmektedir. Bu soruların doğru ya da yanlış yanıtının bulunmadığını söyleyebiliriz. Vodafone’nin sorduğu test sorularına gelince;

  • İnternetle aran nasıldır?
  • Günde ortalama kaç kez interneti kullanıyorsun?
  • İnternetle ilgili sana en uygun 2 şık hangileridir?
  • İnternet kişiliğinin nasıl olduğunu öğrenmeyi istiyor musun?
  • İnternet kullanım şeklinle alakalı san en çok uygun olan şık hangisidir?

Görüldüğü üzere Vodafone abonelerine özel olarak sunulan bu kampanyadaki test soruları genel sorulardan ibarettir. Kesin net bir yanıtı bulunmayan bu soruların doğru ya da yanlış bir cevabı da bulunmamaktadır. Bu teste ortalama olarak 4 dakika kadar bir süre ayırdığınızda buradaki soruları tamamlamanız da mümkün olacaktır.

Vodafone Seviyorum  Ne Zamana Kadar Geçerli

Son zamanlarda Vodafone Seviyorum İnterneti testini tamamlayarak bedava internet kazanmayı isteyenlerin sayısının oldukça fazla olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Peki Vodafone Seviyorum İnterneti ne zamana kadar sürer? “Vodafone 3 GB bedava internetini kampanya süresi içerisinde kullanmanız mümkün olmaktadır. Bu kampanyanın süresi ise 1 aydır“. Ancak söz konusu kampanyanın periyodik olarak tekrarlandığını da ifade etmek mümkündür. Böylece Vodafone aboneleri oldukça avantajlı olan bu kampanyaya dahil olmak için talepte bulunabilmektedir.

Bedava İnternet
Vodafone Seviyorum  Ne Zamana Kadar Geçerli

Vodafone Seviyorum Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone abonelerine özgü hazırlanmış olan Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası katılımcılara oldukça önemli kazanımları sunar! Bundan dolayı da bu kampanyaya dair sıkça sorular soruların sayısı da oldukça fazladır. İşte Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasına dair en çok sorulan sorular!

Vodafone Seviyorum İnterneti Hediyeleri Neler?

Oldukça avantajlı bir kampanya olarak karşımıza çıkan Vodafone Seviyorum İnterneti hediyeleri nelerdir? Bu avantajlı kampanyaya dahil olmak için size sorulan testlere yanıt verdikten sonra 3 GB bedava internet kazanma şansını elde edersiniz. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Ayrıca yapılacak çekiliş neticesinde 1 kişiye de 5 yıl boyunca geçerli olmak üzere 1 TB bedava internet de sunulmaktaydı fakat zamanı çoktan geçmiştir. Şansımız zaten gayet azdı :)

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretli mi?

Çok cazip fırsatlar sunan Vodafone Seviyorum İnterneti ücretli midir? Elbette ki hayır! Bu test uygulaması tamamıyla ücretsiz bir uygulamadır. Bu test uygulamasından yararlanmak için Vodafone abonesi olmak yeterli olacaktır. Dolayısıyla söz konusu kampanyaya dahil olmak istiyorsanız, herhangi bir ücret ödemenize de gerek kalmamaktadır. Böylece oldukça avantajlı bir kampanyaya dahil olarak bedava internet şansı elde edebiliyorsunuz!

Sizler için yayınladığımız “Vodafone Bedava internet”  Paketleri kategorimizden en güncel Vodafone hediyelerinden haberdar olabilirsiniz. Vodafone Hızla Kazan Servisi paketleri de dikkatinizi çekebilir.Vodafone 8 GB internet Kazanmak için detaylara da göz atabilirsiniz.

netpaket

İnternetpaketleri.com 2020 yılı sonlarında Ziyaretcilerine tüm operatörlerin en güncel bedava internet paketlerini duyurmak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bu Vodafone son zamanlarda kendisini baya aştı seviyorum testi ile bir kez 3gb aldım acaba tekrar yapsam olur mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.